Vijf aspecten bepalen waar je werkt bij VDAB
Wat betekent het hybride werken voor de VDAB-medewerker? De organisatie neemt 140 vaste locaties onder de loep.
Wat betekent het hybride werken voor de VDAB-medewerker? De organisatie neemt 140 vaste locaties onder de loep.
Sinds Veerle De Roock, productmanager bij Infrabel, de elektrische fiets gebruikt, viel een pak stress van haar schouders.
In de zorg ligt de werkdruk altijd hoog en daar kwam twee jaar geleden corona bovenop. De impact op de medewerkers van UZ Leuven was enorm.
De oorlog in Oekraïne maakt dat heel wat inwoners hun land ontvluchten. Maar kunnen zij hier ook werken?
Als de financieel verantwoordelijke van een bedrijf zou mogen kiezen, dan stuurt hij de vrouwelijke collega’s op zakenreis.
In deze rubriek laten we de jonge helden op de werkvloer aan het woord. Deze keer staat communicatie centraal: van (angst om te) bellen tot Instagram.
Bij dezelfde werkgever carrière maken, biedt heel wat voordelen. Dat leren we alvast uit de carrièreverhalen van Christophe Naeyaert en Bert Vandenkendelaere.
Welzijn op het werk staat bij 24+ hoog op de agenda. Het customer care center zet sterk in op fysiek en mentaal welbevinden.
Voor D’Ieteren Group is een veilige en betrokken werkomgeving belangrijker dan ooit, want hybride werken raakte er na de piek van de pandemie ingeburgerd.
Even op een terras in de zuiderse zon dat rapport afwerken en je collega’s mailen? Wat komt er allemaal bij kijken als je digitale nomade wil zijn?
Van de perfectionist tot de ontwijker: iedereen heeft weleens af te rekenen met innerlijke saboteurs. Herken jij deze negen?
Het is een hardnekkige mythe: alleen door vaak te jobhoppen, kun je de ‘corporate ladder’ beklimmen. Maar het klopt niet.
Sarah Van Marcke is een van de initiatiefnemers van een e-learningtoepassing rond mentaal welzijn. "Ook moeilijke thema’s moeten bespreekbaar zijn.”
Telewerken, een vloek of een zegen? Het antwoord hierop zullen we misschien nooit kennen. Maar bepaalde zaken weten we wel al.
A.S.Adventure lanceerde in september het duurzaamheidskenmerk ‘With love for Our Planet’. Sustainability coördinator Claudia Verswyver legt uit...
Werken voor een internationaal bedrijf met wereldbekende merken: het spreekt heel wat young graduates aan.
Wie werkt, verdient een pluim. Daarom voert de Vlaamse regering de jobbonus in, een premie die kan oplopen tot 600 euro per jaar voor wie weinig verdient.
Zowel Jenny Mae Vansteenlandt als Lasse Six kozen bewust voor een job bij Unilin Group om het verschil te kunnen maken op vlak van duurzaamheid.
Met enkele vernieuwende initiatieven, zowel intern als extern, trekt FOD Financiën heel wat young graduates aan en motiveert medewerkers om het beste van zichzelf te tonen.
Dankzij het Bright Young Grads-programma kun je als laatstejaarsstudent meteen een contract scoren tijdens een vierdaagse masterclass.