Hoe doe je iedereen luisteren?
Wil je succesvol communiceren met je collega’s of baas? Dan telt niet alleen wat je zegt. Hoe je de boodschap overbrengt, is ook van belang.
Wil je succesvol communiceren met je collega’s of baas? Dan telt niet alleen wat je zegt. Hoe je de boodschap overbrengt, is ook van belang.
Wandelvergaderingen zijn het beste van twee werelden: gezond én creatief. Peggy Michiels weet er alles over...
Gaat jouw bloed wel eens koken door een collega? Neem dan de tijd om af te koelen, want zo'n ruzie kan verstrekkende gevolgen hebben...
Laat jij je wel eens afleiden op het werk? Je bent niet alleen. Kenniswerkers besteden amper 2 uur en 48 minuten per dag aan hun takenpakket.
Door je contacten uit te breiden, open je deuren naar nieuwe opportuniteiten voor je persoonlijke én professionele ontwikkeling.
Je wilt niet weten hoeveel miljoenen euro’s er jaarlijks - alleen al in ons land - verspild worden aan inefficiënte en nutteloze vergaderingen.
Samenwerken met een ontzettend luie collega kan voor de nodige ergernissen zorgen. Om een woede-uitbarsting te vermijden, volg je best de volgende tips.
We werken steeds mobieler: op de trein, in de file … even je mail checken op je smartphone, terwijl je in de supermarkt staat … En waarom ook niet?
Manager of directeur? Soms lijkt de lijn heel vaag. Maar er is wel degelijk een verschil tussen de twee functies. Hoog tijd dus om de directeur van de manager te onderscheiden, en omgekeerd natuurlijk.
Werken voor een vriend klinkt verleidelijk. Maar vriendschappen kunnen snel ingewikkeld worden zodra je collega’s wordt.
‘Gelukkig Nieuwjaar! Kom dat ik je drie kussen geef.’ Voor sommige werknemers zijn de eerste dagen na nieuwjaar een regelrechte nachtmerrie op kantoor.
Maak kennis met Emly, de nieuwe, multifunctionele robot die werd ontwikkeld door het Limburgse bedrijf Wisemen...
Bijna een op de drie werknemers stuurt een kerstkaartje naar zijn of haar collega’s. In België koopt zelfs een op de vijf werknemers een cadeautje voor de baas.
Kerstmis staat weer voor de deur en dat gaat voor heel wat bedrijven gepaard met een kerstfeest op kantoor. Vijf tips voor een geslaagd feestje op het werk!
In een ziekenhuis hoor je soms ook pakweg Arabisch of Berbers. Het is in die context dat Sna Fakhri en Hafida El Mahraoui hun talenkennis ten dienste stellen van patiënten en medisch personeel.
Wie niet constructief met feedback of kritiek weet om te gaan, kan nooit beter worden. Dat is een sterke uitspraak, waar veel waarheid in zit.
Volgens professor bedrijfspsychologie Chamorro-Premuzic zijn vrouwen gemiddeld betere leiders, maar waarom kiest men dan vaker voor mannelijke leiders?
Honderd keer op een dag ‘sorry’ zeggen … het heeft écht geen zin. Sterker nog: het maakt de dingen alleen maar erger. Ontdek waarom.
Go for happy Magazine, hét magazine voor wie streeft naar geluk en groei op de werkvloer.