Nieuwe CEO is eerlijk, integer en duurzaam
Eerlijkheid en integriteit worden de belangrijkste eigenschap voor de leiders van morgen, die tegelijk aandacht moeten hebben voor duurzaamheid.
Eerlijkheid en integriteit worden de belangrijkste eigenschap voor de leiders van morgen, die tegelijk aandacht moeten hebben voor duurzaamheid.
In een war for talent hebben organisaties met een sterke bedrijfscultuur een voorsprong. Unilin Group is hier een mooi voorbeeld van.
Annelies en David worden door het gespecialiseerde bureau Bright Plus al enkele jaren op projectbasis ingezet bij klanten. En ze zouden het niet anders willen.
Het is een heel typische functie bij Colruyt Group: vijftig werkvereenvoudigers kijken waar het werk efficiënter kan verlopen. En vooral ook duurzamer.
Eline De Munck is al zeven jaar de bezielster van haar eigen brillenmerk Odette Lunettes. Voor Go for happy Magazine overloopt ze haar carrièrelessen.
Overheidsopdrachten verduurzamen: het is dé drijfveer voor Alexander Lemmens van Het Failitair Bedrijf en Sidney Verhulst van het Departement Omgeving.
Frederik Gulinck, VDAB arbeidsbemiddelaar, dook op in het programma Blind Gesprongen. Op basis van zijn ervaring weet hij wat mensen van job doet veranderen.
De consultancywereld wordt vaak aanzien als een harde business waarin alleen werken, targets en winst van tel zijn. EY bewijst dat het anders kan.
Dé beste werkplek in België. Die titel sleepte Bank Van Breda in maart in de wacht. “Hier ben je de architect van je eigen loopbaan.”
Ondertekenbureauchef, dat is de job van Marleen Van Goethem bij Infrabel. Maar tegelijk is ze er ambassadeur.
Simon Willemen is projectleider voor Hortiplan, een merk van Arvesta. In zijn job heeft hij klanten en contacten in alle werelddelen.
Wie voortaan één dag afwezig is op het werk moet niet langer een ziektebriefje voorleggen aan de werkgever. Alleen geldt die regeling niet voor iedereen.
Karel De Meerleer staat bij Infrabel mee aan de basis van de aanpak rond corporate leadership. “Een manager moet zeker ook een coach zijn voor zijn team.”
Wat maakt een organisatie de 'beste werkplek'? Dirk Buyens en Astrid Vandenbroucke van het Great Place to Work Institute vertellen het.
Leeftijd heeft een polariserende factor op de werkvloer. Maar vooral de oudere werknemers blijken er last van te hebben...
Colruyt Group pioniert met 300 innovatieprojecten de toekomst tegemoet en geeft daarmee 30.000 medewerkers meer zin in hun job.
Mensen ontzorgen, dat is de missie van Meat&More. Dat geldt voor de klanten, maar ook voor de eigen medewerkers. Het bedrijf zet daarom sterk in op werkgeluk.
Als het gaat om duurzaamheid, dan zit het ook vaak in de kleine gebaren. Zo gebruikt Unilin Group de bekende app Too Good To Go.
Go for happy Magazine, hét magazine voor wie streeft naar geluk en groei op de werkvloer.