VDAB vult containers met jobs
De VDAB stelt opleidingslokalen op in een regio waar een sector op zoek is naar arbeidskrachten en waar er werkzoekenden zijn met ambities.
De VDAB stelt opleidingslokalen op in een regio waar een sector op zoek is naar arbeidskrachten en waar er werkzoekenden zijn met ambities.
You love him or you hate him. Maar zelfs tegenstanders moeten toegeven: Mark Zuckerberg heeft het gemaakt en hij leert ons de kneepjes van het vak.
In 2010 spendeerden bedrijven in België 1,62 procent van hun loonmassa aan opleiding. Dit is nog ver verwijderd van de 1,9 procent-norm.
Kim Jong-Il (Noord-Korea) en Moammar Kadhafi (Libië) werden zowel tiran als martelaar genoemd. Alastair Smith weet hoe zij de ‘perfecte’ dictators werden.
Wie gebruik maakt van een sociaal medium als LinkedIn om een netwerk te onderhouden, kan maar beter een foto gebruiken die het juiste imago uitstraalt.
De Beatles zijn één van de meest invloedrijkste muziekbands aller tijden. Maar wat maakte van de Beatles nu zo’n overdonderend succes? Lees ... en leer!
De eenvoudigste manier om een taak of klusje gedaan te krijgen, is eraan te beginnen. Goed begonnen, is dus wel degelijk half gewonnen.
Vroeger was doctoreren aan de universiteit slechts voor een handvol studenten weggelegd. Maar steeds meer studenten besluiten een doctoraat aan te vatten.
Weten hoe je afwijzingen 'overleeft' en hoe je erin slaagt je niet te laten afschrikken door een 'neen', is belangrijk om successen te boeken.
Geen succes hebben, heeft niets te maken met een gebrek aan talent. Je bent gewoon terecht gekomen in een van de 8 valkuilen met garantie om te falen.
Omdat alles altijd beter kan, zette Jobat voor jou 7 dingen op een rijtje die van 2012 nog een beter én succesvoller jaar kunnen maken!
We brengen meer tijd door bij onze collega’s dan bij onze partner, dus kan het maar beter leuk zijn. Deze 7 dingen zorgen voor meer plezier op het werk.
Je hoort het vaak beweren: “ik durf geen ‘nee’ zeggen”. Nochtans zeg je beter gewoon 'ja', zij het niet altijd, natuurlijk. Wanneer wel, wanneer niet?
99 procent van de mensen overschat zijn eigen kunnen, zo blijkt uit een onderzoek van de Amerikaanse wetenschappers Paul Schoemaker and J. Edward Russ.
Psychologe Ilse Antonissen, verkozen tot ‘Coach van het jaar 2010’, bekent: ‘Als ik mijn werk graag doe, is dat precies omdat coaching zo efficiënt is.’
Niet alleen intelligentie is een belangrijke factor tot succes. Hoe succesvol je bent, hangt vooral af je motivatie en doorzettingsvermogen.
Precies 86 procent drinkt wel eens koffie, zo blijkt. Maar niemand staat ooit stil bij wat die koffie vertelt over zijn of haar sociaal leven. Tot nu …
Een stap terug op de carrièreladder hoeft niet noodzakelijk een ramp te betekenen, zo betogen Tanja Verheyen en Bob Vermeir in hun boek over demotie.
Go for happy Magazine, hét magazine voor wie streeft naar geluk en groei op de werkvloer.