Hoe Ann als expert communicatie bij de Vlaamse overheid een verschil maakt
Ann is communicatie-expert bij Wonen in Vlaanderen, een flexibele en betekenisvolle job.
Ann is communicatie-expert bij Wonen in Vlaanderen, een flexibele en betekenisvolle job.
Tijdens je ouderschapsverlof ontvang je geen loon van je werkgever. Je krijgt wel een onderbrekingsuitkering van de RVA (Rijksdienst voor Arbeidsvoorziening).
Grijze muizen, saai werk en een stijve hiërarchie? Beobank doorbreekt deze stereotypes.
Benieuwd hoe het is om als employer branding expert bij de overheid te werken? Ellen Decoster laat ons meekijken in haar werkweek.
Je diploma bepaalt je job voor de rest van je leven. Toch? Bij PepsiCo denken ze daar anders over...
Veel vrouwen in de Belgische Super League studeren of werken nog bij naast hun voetbalcarrière. Hoe combineren ze dat? En... hoe moeilijk is dat?
Als de luchtkwaliteit op je werkplek niet optimaal is, zul je nooit efficiënt kunnen werken. Meer nog: droge en vervuilde lucht kan je zelfs ziek maken!
Nour en Kimberley vertellen over hun job bij Partena Professional.
Met een gemiddeld brutoloon van 5.247 euro per maand betaalt de sector van chemie en farma het best. Daar zijn een aantal redenen voor.
Voor velen roept werken bij de overheid beelden op van regels en bureaucratie in plaats van flexibiliteit en creativiteit. Maar klopt dat ook?
Drie werknemers delen hun ervaringen over hoe het is om te werken met collega’s die neurodivergent zijn...
De (petro)chemische en farmaceutische industrie betaalt haar mensen nog steeds het best. Hoe ziet dat lijstje er voor de rest uit?
Als er tien dagen zijn die je nu al in je agenda moet aankruisen, dan zijn het de volgende wel, want dan moet je niet werken!
Wanneer kan je een beroep doen op de arbeidsongevallenverzekering en welke situaties vallen er niet onder? We lijsten enkele belangrijke weetjes op!
De tijd dat enkel horecazaken zich konden beroepen op flexijobs, is voorbij.
Finn, SAP-domeinbeheerder, en Tijs, specialist elektriciteitsnetten, delen hun eerste ervaringen bij Fluvius en vertellen hoe de netbeheerder hen begeleidt.
Een gezonde balans tussen werk- en privéleven is belangrijk. Drie werknemers bij Fluvius vertellen hoe zij het juiste evenwicht vinden.
Over de integratie van millennials en Gen Z’ers op de arbeidsmarkt is al heel wat inkt gevloeid. Maar hoe zit het nu écht?
Go for happy Magazine, hét magazine voor wie streeft naar geluk en groei op de werkvloer.