1377 opleidingen: Techniek, engineering & productie

AutoCAD

  • opleiding door Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
  • Antwerpen & Haven, Mechelen, Geel, Leuven

Autodesk Inventor

  • opleiding door Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
  • Geel, Antwerpen & Haven, Mechelen
NCOI Learning

Certified Expert Machineveiligheid - Module 6: Projectcase voor certificatie

  • door NCOI Learning
Vilvoorde - Zaventem, Gent en 1 andere
349

In deze afsluitende module krijg je de kans om het geleerde in de voorgaande modules in de praktijk toe te passen. Tijdens de certificatiemodule presenteer je jouw projectcase aan de docent, die deze zal beoordelen. Dit biedt je de mogelijkheid om je kennis en vaardigheden te demonstreren, en je ontvangt waardevolle feedback van zowel de docent als je mededeelnemers. Het succesvol afronden van deze module leidt tot de certificatie als Certified Expert Machineveiligheid.


Na het volgen van Module 6: Projectcase voor certificatie:

  • Ben je in staat om een uitgebreide projectcase voor te bereiden en te presenteren die de toepassing van machineveiligheid aantoont;
  • Heb je de vaardigheden ontwikkeld om effectief te communiceren en je case overtuigend over te brengen aan de docent;
  • Ontvang je feedback van de docent en mededeelnemers, waarmee je je presentatievaardigheden en kennis verder kunt verbeteren;
  • Ontvang je het NCOI Learning Certificaat Expert Machineveiligheid bij succesvolle afronding van de module.

  • Presentatie van de cases;
  • Feedback en discussie;
  • Uitreiking van het NCOI Learning Certificaat Expert Machineveiligheid aan deelnemers die succesvol hun projectcase hebben gepresenteerd en aan de vereisten hebben voldaan.

 

Vilvoorde - Zaventem € 349(Incl.BTW) Meer info
Vilvoorde - Zaventem € 349(Incl.BTW) Meer info
Gent € 349(Incl.BTW) Meer info
Antwerpen & Haven € 349(Incl.BTW) Meer info

Docenten

Adriaan Legius

Deze opleiding komt in aanmerking voor

Vlaams opleidingsverlof (VOV) KMO portefeuille