Individuele begeleiding BIV-test
- opleiding door Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
- Antwerpen & Haven
Je droomt van een carrière als (zelfstandig) vastgoedbemiddelaar, en je hebt de juiste vooropleiding? In deze dagopleiding biedt Syntra AB de professionele theoretische en praktische onderbouw aan die je nodig hebt voor deze boeiende en gevarieerde job.
De opleiding onderscheidt zich van andere opleidingsinstellingen door een sterk praktijkgerichte aanpak. Onze docenten zijn vastgoedexperten die de theoretische kennis aanleren aan de hand van concrete scenario’s, inclusief het inoefenen van verkooptechnieken. We maken van jou een topverkoper met een sterk commercieel inzicht en een neus voor goede deals.
Je sluit de opleiding af met de verdediging van een eindwerk. Als je ervan droomt om te starten als zelfstandige, kan jij je inschrijven bij het Beroepsinstituut van de Vastgoedmakelaars (BIV). Op die manier kan je de erkenningsprocedure opstarten om als erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar te starten.
Zie je het zelfstandig statuut niet direct zitten, dan kan je dankzij deze opleiding uiteraard als commercieel medewerker aan de slag in een makelaarskantoor.
De opleiding vastgoedmakelaar is bedoeld voor:
Chris Van Gorp, Johan Kemps, Tania Stouthuysen, Tamara Goovaerts, Lieve Vriens, Sharon Symons, Limme Herrebosch, Heidi Van Tichelen, Peter Maginelle, Céline Dockx, Celine De Schepper, Nancy Theunis