240 opleidingen: Bouw & immobiliën

Vastgoedrekenen

  • opleiding door Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
  • Antwerpen & Haven

Vastgoed in Spanje

  • opleiding door Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
  • Antwerpen & Haven

Werfleider

  • opleiding door Syntra Midden-Vlaanderen
  • Gent

Schattingen

  • opleiding door Syntra Midden-Vlaanderen
  • Gent
Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant

Vastgoedbemiddelaar - voltijdse dagopleiding

  • door Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
Antwerpen & Haven en Leuven
1.430

Je droomt van een carrière als (zelfstandig) vastgoedbemiddelaar, en je hebt de juiste vooropleiding? In deze dagopleiding biedt Syntra AB de professionele theoretische en praktische onderbouw aan die je nodig hebt voor deze boeiende en gevarieerde job.

Praktijkgerichte opleiding vastgoedmakelaar

De opleiding onderscheidt zich van andere opleidingsinstellingen door een sterk praktijkgerichte aanpak. Onze docenten zijn vastgoedexperten die de theoretische kennis aanleren aan de hand van concrete scenario’s, inclusief het inoefenen van verkooptechnieken. We maken van jou een topverkoper met een sterk commercieel inzicht en een neus voor goede deals. 
Je sluit de opleiding af met de verdediging van een eindwerk. Als je ervan droomt om te starten als zelfstandige, kan jij je inschrijven bij het Beroepsinstituut van de Vastgoedmakelaars (BIV). Op die manier kan je de erkenningsprocedure opstarten om als erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar te starten.

Zie je het zelfstandig statuut niet direct zitten, dan kan je dankzij deze opleiding uiteraard als commercieel medewerker aan de slag in een makelaarskantoor. 

Jaar 1

  1. Vastgoedprospectie (17u)
  2. Vastgoedopdracht (32u)
  3. Bouwkunde 2 (28u)
  4. Financieel plan vastgoedmakelaar (28u)
  5. Vastgoedwaardering (32u)
  6. Verhuurdossier (40u)
  7. Verkoopdossier (40u)
  8. Huurovereenkomst (32u)
  9. Verkoopovereenkomst (44u)

Jaar 2

  1. Vastgoedwaardering (32u)
  2. Verkoop van vastgoed (21u)
  3. Vastgoedmakelaar als ondernemer (32u) 
  4. Vastgoedfiscaliteit (36u)
  5. Vastgoedfinanciering (20u)
  6. Overnames (24u)
  7. Vastgoedcoaching (32u)
  8. Stage (304u)
  9. Rentmeester (24u)
  10. Eindwerkbegeleiding Vastgoedmakelaar-bemiddelaar (12u)
  11. Verdediging eindwerk vastgoedmakelaar-bemiddelaar

Antwerpen & Haven € 1.430(Incl.BTW) Meer info
Leuven € 1.430(Incl.BTW) Meer info

De opleiding vastgoedmakelaar is bedoeld voor:

  • al wie werkt in de vastgoedsector (bv. rentmeester, syndicus,...);
  • voor wie in de branche wil starten en duidelijke professionele aspiraties heeft om zelfstandig vastgoedmakelaar te worden;
  • voor personen die een verantwoordelijke beleidsfunctie in de vastgoedsector (willen) uitvoeren.

Docenten

Chris Van Gorp, Johan Kemps, Tania Stouthuysen, Tamara Goovaerts, Lieve Vriens, Sharon Symons, Limme Herrebosch, Heidi Van Tichelen, Peter Maginelle, Céline Dockx, Celine De Schepper, Nancy Theunis

Deze opleiding komt in aanmerking voor

KMO portefeuille Opleidingscheques