Design Thinking
- course by NHA Afstandsonderwijs
- Online
Val je als werkgever onder het PSC 149.01? Neem dan zeker contact op met Volta. Volta betaalt immers een premie per uur als je je arbeider een erkende opleiding laat volgen en je beantwoordt aan de voorwaarden. Meer info: Volta, 02 476 16 76 of contacteer je regionaal adviseur.
Deze opleiding is erkend door Constructiv. Hierdoor heb je recht op een sectorpremie voor een avond- of zaterdagopleiding. Meer info vind je op Constructiv.
In het kader van je erkenning Gas of Vloeibare brandstoffen bezorgen we volgende persoonlijke cursistgegevens aan het Vlaams Departement Leefmilieu, Natuur en Energie (LNE): naam en voornaam, adres, rijksregisternummer, geboortedatum en - plaats, ondernemersnummer, GSM-nummer, e-mailadres, opleidingsinstelling en type opleiding.
GII Ventilatorgasbranders 14 sessies van 4 uur
GII Proef ventilatorgasbranders 1 sessie van 4 uur
Een theoretisch en praktisch luik zijn de twee bestanddelen van dit examen. De schriftelijke proef peilt naar jouw technologische kennis van de ventilatorbranders, de branderautomaten en de toegepaste elektriciteit aangevuld met de principes van de gasverbranding (CO-vorming). In het praktijkgedeelte moet je een brander kunnen afstellen, de veiligheden controleren en de luchttoevoer meten. Tot slot moet je de verschillende attesten correct kunnen invullen.
Let op: Je vrijstellingsproef vindt plaats op 17/09/2025 omstreeks 13u.
Indien je niet slaagt voor deze proef volg je de vooropleiding elektriciteit tijdens de avonduren op 17/09 + 24/09 + 01/10 + 08/10 (18u45 - 22u15).
Indien je wel slaagt voor deze proef vangen jouw lessen aan op 15/10 (09u00 - 16u30).
Dirk Meuwissen
Gasvormige brandstof module GII. SyntraPXL