1227 opleidingen: Techniek, engineering & productie

AutoCAD

  • opleiding door Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
  • Antwerpen & Haven, Geel, Leuven, Mechelen

VCA - Basis

  • opleiding door Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
  • Leuven, Antwerpen & Haven, Mechelen, Geel, Brussel
Elron

T.E.A.M. 5 – een leiderschapsmodel voor de 21e eeuw

  • door Elron
Hasselt en Geel
450

Versterk je team, vermenigvuldig je succes.
Hoe haal je het beste uit je team in een wereld die razendsnel verandert? Met de juiste dynamiek, heldere communicatie en een gedeelde focus op doelen. In de opleiding Team 5 leer je hoe je een cultuur van vertrouwen, samenwerking en groei ontwikkelt. Ontdek het krachtige leiderschapsmodel dat je team naar een hoger niveau tilt.
Laat je medewerkers meedenken, meedoen én meebouwen aan resultaten. Werk aan teamontwikkeling, leiderschap én persoonlijke groei.

  • De VIJF bouwstenen van het “T.E.A.M. 5” leiderschapmodel
    1. Voorbereidingsvaardigheden om de uitvoering van de taken voor te breiden.
    2. Uitvoeringsvaardigheden om systematisch een gemaakt plan uit te (laten) voeren.
    3. Evaluatie vaardigheden om te beschrijven en te beoordelen van datgene dat wel en wat niet bereikt is en wat daarvan de oorzaken zijn.
    4. Communicatieve vaardigheden om doeltreffend aan elkaar informatie, gedachten en gevoelens over te brengen.
    5. Sociale vaardigheden om met mensen om te gaan: rekening houdend met hun behoeften en gevoelens.
  • Impact van het “T.E.A.M. 5” leiderschapmodel binnen een organisatie
  • Structuur voor een evaluatie van een taak

Voor de medewerker:

  • Actief leren nadenken bij de voorbereiding van een taak
  • De bijdrage van zichzelf en van zijn/haar collegae kunnen observeren tijdens de uitvoering van een taak
  • In staat zijn zichzelf te evalueren en dit op het uitvoeringsniveau in te brengen m.b.v. communicatieve en sociale vaardigheden

Voor de leidinggevende:

  • Een klimaat creëren om de beoogde doelstellingen te realiseren
  • Stilstaan bij het eigen leiderschap en de manier waarop hij/zij medewerkers aanstuurt
  • Stilstaan bij de samenwerking tussen leidinggevenden zowel in de voorbereiding, uitvoering en evaluatie van de activiteiten van de organisatie
  • In staat zijn zichzelf te evalueren en dit op het managementniveau in te brengen m.b.v. communicatieve en sociale vaardigheden.

KMO-portefeuille

Elron Academy is erkend als opleidingsverstrekker binnen de KMO-portefeuille.
Ons erkenningsnummer: DV.O247707 – Thema: Personeelsmanagement

Voldoet jouw organisatie aan de voorwaarden? Dan subsidieert de Vlaamse Overheid 20% tot 30% van het inschrijvingsbedrag (exclusief btw). Het btw-bedrag betaal je rechtstreeks aan Elron Academy.

Werk je in de voedingsindustrie?

Dankzij ons Qfor-certificaat is Elron Academy erkend door Alimento (voorheen IVP) voor al onze opleidingen.
Neem contact op met Alimento om te bekijken op welke tussenkomst jouw organisatie recht heeft.

Andere sectorfondsen

Onze opleidingen komen ook in aanmerking voor tussenkomsten van andere sectorfondsen. De voorwaarden en bedragen verschillen per sector.

Hasselt € 450(Incl.BTW) Meer info
Geel € 450(Incl.BTW) Meer info

Docenten

Didier Anthonis

Certificaten en accrediering

attest lesvolging.