449 opleidingen: Human resources

Flex Income Plan

  • opleiding door Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
  • Antwerpen & Haven, Online
Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant

Start je eigen zaak

  • door Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
Antwerpen & Haven en Online
315

Bij Syntra AB geloven we sterk in levenslang leren. Het is een essentiële pijler voor duurzaam ondernemen. Als jij droomt van je eigen zaak en je ondernemersidee wilt aftoetsen, dan is “Start je eigen zaak” jouw springplank naar succes. ??

Binnen dit begeleidingstraject kan je rekenen op de steun van een persoonlijke coach die jou begeleidt doorheen het traject om jouw plannen tot een succes van te maken. Trouwens, je leert niet enkel van de coach, de docenten, maar ook van de andere deelnemende starters binnen het traject ;-). 

En dat is nog niet alles! Combineer “Start je eigen zaak” met een avond- of dagopleiding bij Syntra AB, en je ontvangt een officieel erkend diploma van de Vlaamse Gemeenschap. ??

Over onze docenten

  • Campus Berchem
    • Sharon Symons combineert jarenlange ervaring als relatiebankier met een coachende leiderschapsstijl. Met een achtergrond in kredietadvies, klantgericht werken en administratieve processen, begeleidt ze cursisten in het ontwikkelen van professionele en communicatieve vaardigheden.
    • Michel Corthouts brengt zijn ruime ervaring als financieel consultant en business controller mee naar de opleiding "Start je eigen zaak". Hij begeleidt cursisten in het opstellen van een financieel plan, het interpreteren van cijfers en het maken van onderbouwde budgettaire keuzes.
    • Daniël Dullers is zaakvoerder van Co-Branding, waar hij bedrijven en organisaties ondersteunt via consulting, coaching en training. Met meer dan 35 jaar ervaring in marketing, retail en management deelt hij zijn praktijkgerichte inzichten op een enthousiaste en no-nonsense manier.
  • Campus Mechelen
    • Sharon Symons combineert jarenlange ervaring als relatiebankier met een coachende leiderschapsstijl. Met een achtergrond in kredietadvies, klantgericht werken en administratieve processen, begeleidt ze cursisten in het ontwikkelen van professionele en communicatieve vaardigheden.
  • Campus Leuven
    • Eddy Van Welde is sinds 2017 opleidingscoach Business Skills – Ondernemen bij Syntra, waar hij zijn jarenlange ondernemerservaring inzet om startende ondernemers te begeleiden. Als zaakvoerder sinds 1983 combineert hij praktijkkennis met didactische expertise in klantgericht ondernemen.
    • Dominique Ceusters heeft een rijke carrière achter de rug in managementfuncties binnen de IT-sector van financiële instellingen. Als professional zet hij zijn expertise in om startende ondernemers te begeleiden.

Ben je klaar om jouw ondernemersdroom waar te maken? Schrijf je in en laat je ideeën tot leven komen! ??

 

Tijdens dit traject focus je zowel op het commerciële als het financiële aspect van ondernemen. Het Startkompas van Vlaio is dé tool die ervoor zorgt dat jij een succesvolle eindproef aflegt. Een aantal thema's leer je in zelfstudie door afstandsleren. De thema's die aan bod komen, zijn:

  • Misie-Visie         
  • Ondernemen met aandacht voor duurzaamheid (afstandsleren*)              
  • Ondernemen met aandacht voor digitalisering (afstandsleren*)  
  • Pitchen
  • Opmaak marketingplan
  • Digitale marketing         
  • Opstartformaliteiten (afstandsleren*)      
  • Wetgeving (afstandsleren*)         
  • Verzekeringen (afstandsleren*)   
  • Ondernemingsvormen (afstandsleren*)  
  • Begeleiding afstandsleren          
  • Inzicht in boekhouden  
  • Opmaak financieel plan

*Bij het afstandsleren neem je de leerstof in zelfstudie door.

Antwerpen & Haven € 315(Incl.BTW) Meer info

Iedereen die zijn ondernemersidee wil aftoetsen aan de haalbaarheid ervan.

  • Werknemers die (denken om) zelfstandig in hoofd-en bijberoep (te) starten
  • (Tijdelijke) werklozen die niet bij de pakken blijven zitten en zelf willen ondernemen*
  • Ondernemende studenten
  • Recent opgestarte ondernemers die hun business plan willen optimaliseren

* mogelijke extra steunmaatregelingen voor Jumpstarters en VDAB

Docenten

Eddy Van Welde, Dominique Ceusters, Michel Corthouts, Sharon Symons

Deze opleiding komt in aanmerking voor

KMO portefeuille Opleidingscheques