1377 opleidingen: Techniek, engineering & productie

Focusmanagement

  • opleiding door Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
  • Antwerpen & Haven
SyntraPXL

AutoCAD - deel 1

  • door SyntraPXL
Genk en Online
985

AutoCAD is een krachtige tekensoftware die wordt gebruikt door professionals in verschillende industrieën, waaronder architectuur, bouwkunde, werktuigbouwkunde, elektrotechniek en andere… . Met deze basis AutoCAD-opleiding ontwikkel je de vaardigheden die je nodig hebt om te starten in technisch plantekenen, met een accent op bouw.

Met een basiskennis van AutoCAD ken je de belangrijkste handelingen om eenvoudige 2D plannen en tekeningen te maken. Je kan van basisvormen tot complexere afbeeldingen tekenen, en informatie zoals tekst en afmetingen toevoegen. Je leert ook hoe je elementen kunt groeperen en organiseren met behulp van lagen, hoe je vlot kan navigeren in de interface en de basisgereedschappen van AutoCAD handig gebruiken.

Met deze vaardigheden maak je stapsgewijs eenvoudige technische tekeningen zoals diagrammen en plattegronden. Naarmate de lessen vorderen en je ervaring opdoet, kun je complexere ontwerptaken aanpakken en AutoCAD gebruiken voor verschillende projecten in architectuur en techniek.

1. Starten met AutoCAD 

2. Basisinstellingen in AutoCAD 

3. Pan- en zoomfunctie in AutoCAD 

4. Hulpmiddelen in AutoCAD 

5. Coördinaten Polar , Dynamic …

6. Tekenen met afzonderlijke entiteiten

7. Gestructureerd tekenen in AutoCAD

8. Teksten in AutoCAD 

9. Batch in AutoCAD 

10. Bematingen in AutoCAD 

11. Template in AutoCAD 

12. Coördinatenstelsels in AutoCAD 

13. Viewports in AutoCAD 

14. Model en Paperspace in AutoCAD 

15. Het Multiple design environment in AutoCAD 

16. Printen en plotten in AutoCAD

BYOD (Bring Your Own Device): om optimaal thuis en op de campus te kunnen werken, breng je je eigen laptop én muis mee. Let op: géén Mac, enkel PC! Download hier de infofiche met alle technische voorwaarden waaraan je toestel moet voldoen.
Je werkt volledig digitaal, dus een degelijke pc-vaardigheid is vereist: vlot kunnen werken met Windows, Teams, en eventueel Excel, en bijkomend zelf software kunnen installeren.

Genk € 985(Incl.BTW) Meer info

Deze opleiding komt in aanmerking voor

Opleidingscheques Vlaams opleidingsverlof (VOV)