5 resultaten gevonden

Creatief en innovatief data inzetten voor digitale inclusie

Creatief en innovatief data inzetten voor digitale inclusie

Met de enorme hoeveelheid data die Telenet Group ter beschikking heeft, zijn de mogelijkheden eindeloos. Voor collega’s en klanten gaat Gitte op zoek naar hoe je met data en technologieën als generatieve AI een zo breed mogelijk publiek kan helpen. Filip, die het digitale engagementteam leidt, vat het goed samen.

“Prestaties en welzijn zijn even waardevol”
Zoektocht naar werk

“Prestaties en welzijn zijn even waardevol”

Ook in 2024 is Telenet group een Baanbrekende Werkgever. Nu toont Telenet dat het ook op het vlak van welzijn de tools en infrastructuur biedt om het heft in eigen handen te nemen.

Jezelf zijn en er samen voor gaan
Zoektocht naar werk

Jezelf zijn en er samen voor gaan

Karen Clement werkt al bijna twintig jaar bij Telenet. Zo lang bij dezelfde werkgever blijven is vandaag niet evident, maar bij Telenet blijf je groeien. Samen met Joke Meuris blikt ze terug op een boeiend carrièrepad – waarvan het einde nog lang niet in zicht is.