Selectiegesprekken
- formation par Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
- Anvers & Port d'Anvers
In dit Start Me Up traject gaan de lessen ‘s avonds door op de Syntra Brussel - Campus Tour&Taxis (je hebt 1 avond per week les).
De lessen worden afgewisseld met online leermateriaal dat je zelfstandig doorneemt en bovendien kan je – als je daar nood aan hebt – ook nog 1-op-1 coaching inplannen.
46 uur aan lessen ondernemerschap op de campus
10 uur aan digitale content die je tussen de avondlessen door op eigen tempo doorneemt
2 uur aan individuele starterscoaching waarin je waardevolle feedback van je coach krijgt zodat je het marketing én financiële aspect van je businessplan gerichter kan uitwerken of bijsturen waar nodig.
Afsluiten doen we met een knaller. Want je Start Me Up traject eindigt met het voorstellen van jouw van A tot Z uitgewerkt businessplan aan een externe jury. Die jury toetst de organisatorische en financiële haalbaarheid van je plan zodat je nadien met een gerust gemoed én een VLAIO getuigschrift ‘Succesvol Ondernemer’ erbovenop van start kan.
Start Me Up is een opleiding voor iedereen die droomt van ondernemen. Of je nu nog zoekt naar een idee, al een idee hebt, wil starten in bijberoep of de overstap overweegt naar hoofdberoep – Start Me Up helpt je om je mogelijkheden te verkennen en je voor te bereiden op het zelfstandig ondernemerschap.