ICT-Projectmanagement in de praktijk
- opleiding door Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
- Mechelen, Antwerpen & Haven, Leuven
In deze 1-daagse klassikale ABIS-cursus worden de belangrijkste basiskarakteristieken van het MVS en z/OS besturingssysteem uiteengezet. Interactieve, live en klassikale presentatie. Uitermate nuttig voor iedereen die op deze platformen aan de slag gaat - analisten, ontwikkelaars, beheerders (van z/OS en gerelateerde subsystemen), .... Voorafgaandelijke kennis van het platform is niet vereist.
Tijdens deze training maakt u kennis met MVS, en met z/OS. Het Multiple Virtual Storage (MVS) operating systeem is bekend als het IBM vlaggenschip onder de mainframe besturingssystemen. Alhoewel initieel een op zichzelf staand systeem (1974), werd het daarna geïntegreerd in de meer alomvattende OS/390 (1995), en vandaag z/OS (2000) operating systemen. In deze opleiding staan we stil bij de fundamentele eigenschappen van MVS, en gaan we na hoe MVS deel uit maakt van het alomvattende z/OS besturingssysteem.
Tijdens deze cursus krijgen de deelnemers:
Live training door een docent, met ruimte voor groepsdiscussies. Demonstraties.
Een interactieve, live training - gegeven in een fysiek klaslokaal of online, of in een hybride vorm.
De cursus kan gegeven worden in het Nederlands, Engels of Frans.
Als u deze opleiding in uw bedrijf wil organiseren, neem dan contact met ons op – we kunnen de training volledig afstemmen op uw specifieke behoeften.
Er is geen specifieke voorkennis vereist.
Iedere (huidige of toekomstige) gebruiker van z/OS.