1227 formations: Technique, ingénierie & production

Changemanagement

  • formation par Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
  • Louvain, Anvers & Port d'Anvers

AutoCAD

  • formation par Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
  • Anvers & Port d'Anvers, Geel, Louvain, Malines

VCA - Basis

  • formation par Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
  • Louvain, Anvers & Port d'Anvers, Malines, Geel, Bruxelles
Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant

Basisopleiding bouwkunde voor de vastgoedmakelaar

  • par Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
Anvers & Port d'Anvers
1.059

Ben je vastgoedmakelaar en bots je regelmatig op vragen van potentiële klanten over constructieve of bouwfysische informatie? Dan is deze opleiding misschien iets voor jou. Je krijgt een overzicht in verschillende bouwfysische begrippen en constructieve methodes, toegepast op de job als vastgoedmakelaar. 

Je krijgt een praktijkgerichte overview van de bouwtechniek, bouwwijzen, bouwschade, …. Omdat ook nieuwe bouwtrends (BIM, circulair bouwen) aan bod komen werpt deze opleiding ook een blik op de toekomst.

Dankzij deze opleiding sta je steviger in je schoenen als vastgoedmakelaar. De return on investment is hier dus zeer groot. Mis deze kans niet! 

Over de docent

Johan Geerts is architect sinds 1988. Sinds 2017 geef Johan in tal van bouwkunde-gerelateerde (waaronder vastgoedmakelaar) opleidingen les bij Syntra. Kortom, de ideale vakexpert voor deze opleiding.

  • Sessie 1: het bouwproces – BIM
  • Sessie 2: bouwfysica – begrippen en praktische toepassingen
  • Sessie 3: ruwbouw
  • Sessie 4: afwerking
  • Sessie 5: technieken
  • Sessie 6: traditioneel bouwen versus houtskeletbouw/alternatieven
  • Sessie 7: circulair bouwen
  • Sessie 8: bouwpathologie/gerechtsdeskundigenverslag

Anvers & Port d'Anvers € 1.059(TVA incluse) Plus d'informations

Deze opleiding is een must voor alle vastgoedmakelaars en/of projectontwikkelaars die zich willen bijscholen in bouwkunde.

Enseignants

Johan Geerts

Cette formation est éligible pour

KMO portefeuille (Flandres)