PRINCE2® 7 Foundation – erkende training Projectmanagement met certificaat
- opleiding door Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
- Leuven, Antwerpen & Haven, Mechelen
Tijdens deze training geven we een overzicht van de XML Stylesheet Language (XSL). Deze tweedaagse cursus bij ABIS leert je hoe je XML-documenten kunt transformeren.
XSLT (eXtensible Style Language Transformations) is de W3C standaard voor het transformeren van XML documenten naar verschillende formaten, zoals HTML, plain text, of XML zelf. XSLT is geen 'gewone' programmeertaal: het bevat sporen van procedureel programmeren, maar ook van functioneel programmeren en pattern matching, wat een aangepaste initiatie vergt.
In deze cursus leren deelnemers:
Klassikale training met oefeningen.
Een interactieve, live training - gegeven in een fysiek klaslokaal of online, of in een hybride vorm. De cursus kan gegeven worden in het Nederlands, Engels of Frans.
Van de cursisten wordt verwacht dat ze XML voorkennis hebben (zie XML basiscursus ). Met betrekking tot de oefeningen op het genereren van HTML pagina's is ook een beperkte kennis van HTML welkom maar niet noodzakelijk (cf. cursus HTML en CSS).
Deze cursus is voor iedereen die XML met behulp van XSL wil transformeren tot een ander formaat. We denken hier bijvoorbeeld aan ontwikkelaars van websites en web services, document en content management systems, EAI en ESB oplossingen.