Videomontage met Adobe Premiere
- opleiding door Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
- Geel, Mechelen, Leuven
Ziet de PowerPoint van je collega er vaak net dat stukje beter en professioneler uit dan die van jou? Houd je je presentaties altijd vrij basic, omdat het je teveel tijd en moeite kost om er een pareltje van te maken? Dan is onze opleiding "PowerPoint Gevorderd" precies wat je nodig hebt om je slideshows naar een hoger niveau te tillen!
Ook al maakte je al tientallen PowerPoints in je leven, toch is de kans groot dat je maar een deel van de mogelijkheden kent die de software te bieden heeft. Of dat je veel opties eigenlijk niet optimaal of zelfs verkeerd gebruikt.
Tijdens deze training leren we je hoe je het maximale uit de verschillende mogelijkheden van PowerPoint kunt halen, zodat je slideshows maakt die scoren, overtuigen en impact maken. Na de opleiding kan je ook zelf templates maken.
Met handige tips & tricks zorgen we er bovendien voor dat je efficiënter en sneller kan werken, zodat je heel wat tijd bespaart.
We werken in kleine groepen van max. 13 personen, zodat er voldoende ruimte is voor interactiviteit en vragen.
Tatjana Lauwers is je ervaren trainer en coach.
Bekijk ook eens onze opleiding "Presentaties maken met AI".
Opgelet: deze opleiding richt zich volledig op het maken van PowerPoints, niét op het geven van presentaties
Tijdens deze training richten we ons op personen die reeds ervaring hebben met PowerPoint, maar hun skills (voor professionele doeleinden) willen opkrikken en naar een hoger niveau tillen.
We staan soms even stil bij bepaalde basistechnieken, maar we gaan niet uitgebreid elk knopje en elke optie overlopen.
Voor de beginnende gebruiker van PowerPoint is deze training dus niet geschikt. Je kan bijvoorbeeld zelf reeds een PowerPoint openen, opslaan, nieuwe dia's invoegen etc. zonder dat de trainer dit voordoet op het scherm.
Tatjana Lauwers