Na het succes van gelijkaardige netwerkevents lanceert SyntraPXL het Data Café: een laagdrempelige maar inhoudelijk sterke avond rond data, AI en hun impact op de praktijk.
In een informele setting in BarBar op de T2-campus combineren we inspiratie, concrete toepassingen en ontmoeting. Vier sprekers nemen je mee in actuele thema’s: van de return on investment van data en AI-oplossingen, over een praktijkcase van een data science project binnen een bedrijf, tot inzichten in hoe organisaties vandaag werk maken van data-gedreven werken en talentontwikkeling.
Je ontdekt hoe data en AI écht ingezet worden in organisaties, welke uitdagingen daarbij komen kijken en waar de opportuniteiten liggen. Tegelijk is er volop ruimte om ervaringen uit te wisselen met collega-professionals, cursisten, alumni en docenten.
Daarnaast is er volop ruimte om informeel kennis en ervaring uit te wisselen met vakgenoten, cursisten, alumni en docenten. Ook datadocent Bart Bours is aanwezig als expert en klankbord.