1367 formations: Technique, ingénierie & production

PXL-NeXT

Hands-on AI for Business 2.0 - Deepdive

  • par PXL-NeXT
Hasselt
400

In deze verdiepende opleiding bouw je verder op de inzichten en vaardigheden die je opdeed in Hands-on AI for Business 2.0. Waar de basisopleiding focust op het ontdekken en verkennen van AI-tools, ga je in deze Deep Dive-module echt aan de slag met jouw eigen AI-case.
Je vertrekt vanuit een concreet idee of uitdaging binnen jouw organisatie en werkt dit stap voor stap uit tot een toepasbare oplossing. Onder begeleiding van ervaren docenten en met feedback van mededeelnemers ontwikkel je een proof of concept dat aansluit bij jouw werkpraktijk.
De opleiding combineert persoonlijke begeleiding, praktijkgerichte feedback en ruimte voor experiment. Zo leer je niet alleen wat AI kan, maar vooral hoe je het concreet inzet om processen te verbeteren, tijd te besparen en innovatie te stimuleren in je eigen context.
Na afloop beschik je over een uitgewerkt AI-project dat je meteen kunt implementeren binnen je organisatie — en over de kennis en het vertrouwen om zelf verder te bouwen aan nieuwe toepassingen.

Les 1: Van idee naar plan
Analyse van de eigen werkomgeving en keuze van een toepassingscase
Bepalen van haalbaarheid en meerwaarde van AI binnen het gekozen domein
Begeleiding bij de opzet van de projectstructuur

Les 2: Implementatie & Presentatie
Uitwerking van de AI-case met persoonlijke begeleiding
Feedbackmoment en peer learning
Presentatie van de uitgewerkte case

Hasselt € 400(TVA incluse) Plus d'informations

Enseignants

Brent Swinnen