146 courses: Hotel, catering, tourism, maintenance

Wijnkennis

  • course by NHA Afstandsonderwijs
  • Online

Bartender

  • course by NHA Afstandsonderwijs
  • Online

Kok

  • course by NHA Afstandsonderwijs
  • Online

Kok fast track

  • course by Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
  • Antwerp & Port of Antwerp, Online

Cateraar

  • course by NHA Afstandsonderwijs
  • Online
Syntra West

Hoe omgaan met de onvergunde delen van een VME

  • by Syntra West
Online
241

Sta jij voor een regularisatievraagstuk binnen een VME? Leer ze correct inschatten én aanpakken in deze praktijkgerichte opleiding.

  • Wat te doen met onvergunde kavels binnen de VME ?
    • Er bestaat een praktijk van jaren waarbij het onvergunde gedeelte van het appartementsgebouw een eigen bestaan geleid hebben.
  • Wat indien een verkoop anno 2025, of renovatiewerken anno 2025, of zelfs een woningkwaliteitsonderzoek een toestand van onvergundheid bloot leggen ?
  • We bespreken enkele topics en casussen.


ONLINE € 241(Incl.VAT) More info

  • Syndici – die geconfronteerd worden met onvergunde gedeelten in het beheer van gebouwen in mede-eigendom.
  • Rentmeesters – die vastgoed beheren namens derden en regelmatig op juridische of administratieve anomalieën botsen.
  • Vastgoedbemiddelaars – die betrokken worden bij de verkoop van entiteiten binnen een VME.
  • Architecten en renovatieadviseurs – die instaan voor (her)ontwikkeling binnen het gebouw en vergunningstechnische struikelblokken moeten ontwarren.
  • Notarismedewerkers – die bij de verkoop of regularisatie juridische correctheid moeten garanderen.

Teachers

Astrid Clabots