Offres d'emploi Logistique, transport & achats »  Achats »  Gestionnaire des achats - Flandre occidentale :   42 jobs

Jobs par e-mail :

Désactivé
Activé

Strategic buyer

De € 2.500 à € 4.000 par mois

Logistiek planner

  • Ranson
  • Flandre occidentale
  • Durée indéterminée

Planning & Aankoop (voeding) // Bachelor // regio Westrozebeke

  • Konvert nv
  • Staden
  • Intérim, Durée indéterminée

Supply planner

Procurement Manager I Familiale omgeving

Aankoopassistent

De € 3.000 à € 3.300 par mois

Supply Chain Planner I Internationale omgeving

Supply Chain Officer

Aankoop- en Supply Chain Coördinator

Senior Procurement & Sourcing Manager

Des offres d'emploi sur mesure par e-mail

Envoyez-moi des emplois de 'Gestionnaire des achats' - Flandre occidentale

Procurement Lead I Internationale omgeving

Planning & Aankoop Expert // Bachelor // regio Westrozebeke

  • Konvert nv
  • Staden
  • Intérim, Durée indéterminée

Aankoopverantwoordelijke

Voorraad- & inkoopplanner

Strategisch Aankoper Interieur

Strategic purchaser

Operationeel Aankoopcoördinator

purchase manager | journée | zwevegem

Aankoper

De € 4.000 à € 5.000 par mois
  • Avantages extra-légaux
    • Assurance groupe
    • Chèques-repas
    • Smartphone
    • Assurance hospitalisation individuelle
    • Vélo en leasing
    • Coûts forfaitaires
    • Congés rémunérés supplémentaires
    • Congé d'ancienneté

Junior Supply Chain Planner

€ 3.500 par mois

Inventory Planner

  • Kwery
  • Waregem
  • Durée indéterminée
De € 3.000 à € 4.500 par mois

Aankoop- en Supply Chain Coördinator

Aankoop- & Logistiek Verantwoordelijke

Senior Buyer Indirect Spend

De € 4.000 à € 5.500 par mois

Strategic Buyer

De € 4.500 à € 6.000 par mois
  • Avantages extra-légaux
    • Assurance groupe
    • Voiture d'entreprise
    • Carte carburant / Carte de recharge électrique
    • Chèques-repas
    • Smartphone
    • Ordinateur portable
    • Assurance hospitalisation individuelle
    • Assurance hospitalisation pour la famille
    • Congés rémunérés supplémentaires

Purchase Officer

De € 2.500 à € 3.500 par mois
  • Avantages extra-légaux
    • Assurance groupe
    • Chèques-repas
    • Assurance hospitalisation individuelle
    • Eco Cheque
    • Congés rémunérés supplémentaires
    • Congé d'ancienneté

Inkoopanalist

AGO Select: Planner

Planner / Commerciële binnendienst

  • Vivaldis
  • Sint-Andries
  • Intérim option contrat fixe

Strategisch aankoper | Waregem

De € 2.500 à € 3.500 par mois
Trier selon : pertinence - Date

Le job a été sauvegardé

Vous pouvez retrouver vos jobs sauvegardés sur la page d'accueil ou dans Mon Jobat.

Purchasing & Development Manager

Voor een internationale, winstgevende en stabiele groep met een sterk ondernemend karakter zoeken we een Purchase & Development Manager (M/V/X) voor de site in regio Roeselare.
Durée indéterminée Temps plein

De organisatie combineert een lang opgebouwde expertise met een duidelijke groeimindset en investeert continu in mensen, processen en productinnovatie. Je komt terecht in een omgeving met een familiale 'can do'-sfeer, korte lijnen en moderne kantoren, waar tegelijk ook uitdagingen liggen in verdere structurering en professionalisering. Dit maakt de rol ideaal voor iemand die graag impact maakt en mee richting geeft aan verbetering.

Purchasing & Development Manager

Description de la fonction

Functieomschrijving voor deze rol als Purchase & Development Manager (M/V/X)

  • Als Purchase & Development Manager Finished Products ben jij de spil tussen productidee en finale levering van producten die extern geproduceerd worden. Je combineert creativiteit met planmatige opvolging en bewaakt het volledige traject: van concept en technisch dossier tot aankoop, productieplanning, transport en levering.
  • Je ontwikkelt artikelen vanaf nul en werkt technical files uit (o.a. technische tekeningen, naaddoorsnedes, BOM en alle nodige specificaties), zowel voor standaardproducten als voor specials die via sales of projecten binnenkomen.
  • Je stemt af met interne stakeholders over prioriteiten, timing en status, en zorgt dat stalen en prijsinformatie tijdig beschikbaar zijn. Parallel neem je de aankoopcomponent op: je vraagt offertes op, onderhandelt prijzen en levertermijnen, plaatst bestellingen bij leveranciers en volgt deadlines nauwgezet op.
  • Zodra een ontwerp in productie gaat, finaliseer je productiedossiers, volg je pre-production stalen op, organiseer je materiaalbeschikbaarheid en zorg je dat testen tijdig afgerond zijn. Je houdt safety stocks en call-offs onder controle, organiseert transporten (inkomend en uitgaand) en werkt dagelijks met een ERP-systeem voor orderverwerking en opvolging.
  • Je hebt veel contact met leveranciers (grotendeels internationaal, met een sterke focus op Azië) en je volgt leveringen en containerzendingen proactief op. Reizen blijven beperkt, met sporadische verplaatsingen binnen de Benelux en uitzonderlijk een trip naar China (ongeveer één keer per jaar).

Robert Half BV en Robert Half Project Sourcing BV verwerken de gegevens van sollicitanten die nodig zijn om de sollicitatieprocedure uit te voeren. Meer informatie over gegevensbescherming, in het bijzonder over uw rechten, vindt u op Afficher le site web.

Profil

Profiel

  • Je hebt een bachelor of gelijkwaardige ervaring in een richting waar productontwikkeling en technische uitwerking centraal staan.
  • Je kan zelfstandig technische dossiers van A tot Z opstellen en je voelt je comfortabel om verantwoordelijkheid te nemen over een volledige flow.
  • Je bent ambitieus, assertief, gestructureerd en nauwkeurig, houdt overzicht in een dynamische context en stuurt bij waar nodig om deadlines te halen.
  • Je communiceert helder met je leidinggevende, collega's en leveranciers en je combineert een creatieve blik met een sterk organiserend vermogen.
  • Kennis van Adobe Illustrator is een must en je werkt vlot met Excel.
  • Je spreekt zeer goed Nederlands en Engels; Frans is een grote troef.
  • Ervaring met een ERP-systeem is mooi meegenomen, maar geen vereiste.

Offre

  • De € 3.000 à € 4.500 par mois
  • Assurance groupe
  • Voiture d'entreprise
  • Chèques-repas
  • Smartphone
  • Ordinateur portable
  • Assurance hospitalisation individuelle
  • Travail à domicile

Aanbod

  • Je krijgt een voltijdse functie met veel ownership in een internationale context, met ruimte voor initiatief en doorgroei.
  • Je werkt in een filevrije regio Roeselare in een eigentijdse werkomgeving met betrokken collega's en een hands-on cultuur.
  • Je kan rekenen op een aantrekkelijk loonpakket met een brutoloonrange van €3.000 tot €4.500, aangevuld met extralegale voordelen zoals bedrijfswagen met laad-/tankkaart, maaltijdcheques, 13e maand, groeps- en hospitalisatieverzekering, cafetariaplan (uitgebreid), gsm en laptop, en een bonusregeling.
  • Er is 1 dag per week thuiswerk mogelijk. Je werkt met glijdende uren in een 39u week met 10 ADV-dagen.
  • Van bij de opstart krijg je hier meteen een vast contract.

Geïnteresseerd in deze functie als Purchase & Development Manager (M/V/X)? Solliciteer nu!

Information pratique

Robert Half Belgium
Robert Half Belgium
Afficher le numéro
Accent Business Park,Kwadestraat 153 bus 2.3,8800 Roeselare
Type de fonction :
Secteur :
Lieu de travail
Exigences
Enseignement secondaire Néerlandais, Anglais

Vous êtes à la recherche d'un emploi : Gestionnaire des achats à Flandre occidentale?

Alors vous avez atterri au bon endroit, Jobat.be propose 42 emplois à Flandre occidentale dans la catégorie "Gestionnaire des achats".

Vous trouverez la plupart des emplois dans les catégories "8500 Courtrai, 9000 Gand" et "7700 Mouscron".