Offres d'emploi Logistique, transport & achats »  Achats »  Gestionnaire des achats - Flandre occidentale :   3 jobs

Jobs par e-mail :

Désactivé
Activé

Inventory Planner

  • Kwery
  • Waregem
  • Durée indéterminée
De € 3.000 à € 4.500 par mois

category buyer / acheteur(se)

Purchasing & Planning Lead

  • Synergie
  • Wevelgem
  • Intérim option contrat fixe, Durée indéterminée, Durée déterminée, Starter

Le job a été sauvegardé

Vous pouvez retrouver vos jobs sauvegardés sur la page d'accueil ou dans Mon Jobat.

Kwery

Inventory Planner

  • Kwery
  • Waregem
  • En ligne depuis 1 jour sur Jobat.be
Durée indéterminée Temps plein

Inventory Planner

Description de la fonction

Dit toonaangevende internationale productiebedrijf, gevestigd in de regio van Wielsbeke, staat bekend om zijn innovatieve aanpak en sterke marktpositie binnen de interieursector. De organisatie investeert continu in digitalisering en procesoptimalisatie, waarbij data en planning de ruggengraat vormen van hun wereldwijde logistieke keten.

In deze uitdagende rol komt de focus te liggen op het optimaliseren van de voorraadniveaus om een perfecte balans te vinden tussen klantenservice en operationele efficiëntie. Er wordt gezocht naar een analytisch talent dat graag werkt in een dynamische omgeving waar eigen initiatief en nauwkeurigheid hoog in het vaandel worden gedragen.

Hoe zal jouw takenpakket eruit zien?
  • Je analyseert dagelijks de voorraadniveaus en stuurt bij waar nodig om de vooropgestelde servicelevels te garanderen.

  • Je vertaalt de commerciële forecast naar een concreet voorraadplan en houdt hierbij rekening met productiecapaciteiten en doorlooptijden.

  • Je identificeert proactief potentiële voorraadtekorten of overschotten en stelt gerichte acties voor om deze risico's te minimaliseren.

  • Je optimaliseert de parameters in het ERP-systeem om de efficiëntie van de supply chain continu te verbeteren.

  • Je werkt nauw samen met de afdelingen productie, aankoop en sales om een vlotte doorstroom van goederen te verzekeren.

Profil

Wat verwachten wij van jou?

  • Je beschikt over een masterdiploma in een economische of logistieke richting, of je bent gelijkwaardig door relevante ervaring.

  • Je hebt een sterke affiniteit met data en kan vlot overweg met geavanceerde Excel-functies en ERP-systemen.

  • Je combineert een kritische, analytische geest met het vermogen om complexe problemen gestructureerd op te lossen.

  • Je communiceert vlot in het Nederlands en het Engels, zodat je moeiteloos kunt schakelen met internationale collega's.

  • Je bent een echte teamplayer die stressbestendig is en goed gedijt in een omgeving met strakke deadlines.

Offre

  • De € 3.000 à € 4.500 par mois
  • Voiture d'entreprise
Wat bieden wij jou?

  • Een mooi bruto salaris tussen de €3.000 - €4.500 per maand op basis van jouw ervaring.

  • Je ontvangt een uitgebreid pakket aan extralegale voordelen, waaronder maaltijdcheques en een verzekeringspakket.

  • Er wordt ingezet op een gezonde work-life balance door middel van flexibele werkuren en de mogelijkheid tot thuiswerk.

  • Je krijgt volop kansen om jezelf verder te ontwikkelen via interne trainingen en doorgroeimogelijkheden binnen een internationale groep.

  • Je komt terecht in een innovatieve werkomgeving waar een informele sfeer en collegialiteit centraal staan.

Bekijk zeker ook de website voor meer vacatures in IT: Afficher le site web

Information pratique

Kwery
Kwery
Afficher le numéro
Type de fonction :
Lieu de travail
Exigences
Bachelier académique Néerlandais

Vous êtes à la recherche d'un emploi : Gestionnaire des achats à Flandre occidentale?

Alors vous avez atterri au bon endroit, Jobat.be propose 3 emplois à Flandre occidentale dans la catégorie "Gestionnaire des achats".

Vous trouverez la plupart des emplois dans les catégories "7700 Mouscron, 4834 Goé" et "1000 Bruxelles".