Hondentrimmen
- course by NHA Afstandsonderwijs
- Online
Onderstaande modules komen aan bod:
JAAR 1 (2025-2026) : basiskennis hond en hondenverzorging
In het eerste jaar zullen van elke module examens worden afgenomen. Dit kan een schriftelijk theoretisch examen zijn, een individueel opstel of een groepswerk.
=> heb je voorkennis of ben je al enkele jaren bezig als fokker? Dan kan je voor het eerste jaar een vrijstelling krijgen d.m.v. behaalde attesten of een vrijstellingsproef. Contacteer ons gerust hiervoor!
JAAR 2 (2026-2027) : verdiepingstraject hondenfokker
Aan het einde van het 2de jaar verdedig je je eindwerk voor een jury.
Je wilt een kwalitatieve hondenfokkerij starten of je werkt al in de sector en wilt de nodige feedback om je kennis te optimaliseren.
Personen die als hobbykweker aan de slag kunnen, zijn eveneens zeer welkom.
Het gaat om een officiële opleiding met een opgelegd curriculum en een aantal te verwerven competenties. Wie slaagt ontvangt een diploma of getuigschrift, erkend door de Vlaamse overheid. Personen die de opleiding volgen uit interesse zijn welkom, maar dienen dezelfde competenties te verwerven om door te gaan naar de volgende modules (dat betekent: deelname & slagen voor alle examens).