Thermografie in het preventief onderhoud
- formation par Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
- Malines
Tijdens deze module krijg je inzicht in het fenomeen brand, wat de mogelijke oorzaken zijn van een brand waar je als chauffeur mee geconfronteerd kan worden en hoe je hier op een veilige manier mee kan omgaan. Natuurlijk ga je ook zelf praktisch aan de slag met diverse blustoestellen.
Contacteer ons indien u deze opleiding op maat (Frans of Nederlands) wenst te volgen.
De doelstelling van deze opleiding is om je inzicht te geven in het fenomeen brand en de risico’s en gevaren die hieraan verbonden zijn. Tevens leren we je hoe je op een veilige manier met een brand kan omgaan.
Deze opleiding is bedoeld voor alle chauffeurs met rijbewijs C/CE/D/DE die zich in orde willen stellen met de verplichte nascholing vakbekwaamheid CODE 95. Veilig handelen bij brand is ook uitermate geschikt voor chauffeurs van bestelwagens of ADR-chauffeurs die hun basiskennis van brand willen heropfrissen.