515 formations: Enseignement & formation

Train de Trainer

  • formation par NHA Afstandsonderwijs
  • En ligne

Snellezen

  • formation par NHA Afstandsonderwijs
  • En ligne

Presenteren

  • formation par NHA Afstandsonderwijs
  • En ligne

Vietnamees

  • formation par NHA Afstandsonderwijs
  • En ligne

Urdu

  • formation par NHA Afstandsonderwijs
  • En ligne

Swahili

  • formation par NHA Afstandsonderwijs
  • En ligne

Servisch

  • formation par NHA Afstandsonderwijs
  • En ligne

Saudi

  • formation par NHA Afstandsonderwijs
  • En ligne

Punjabi

  • formation par NHA Afstandsonderwijs
  • En ligne

Braziliaans

  • formation par NHA Afstandsonderwijs
  • En ligne
VDAB

SalesXplore: Ontdek en ontwikkel je commerciële vaardigheden

  • par VDAB
Roulers, Bruges et 5 autres

Wist je dat commerciële vaardigheden veelgevraagd zijn en dit in tal van functies?
Zie jij dat sales ook dienstverlening is, boeiend contact met klanten en leveranciers en dus veel meer dan (harde) verkoop?
Proef tijdens deze opleiding van de waaier aan mogelijkheden terwijl je jouw kennis uitbreidt.
Ontdek al doende en al lerende waar jouw sterktes zitten, waar je nog kan groeien en ga voluit voor de versterking van je commerciële skills!


**Wat leer je?**

Je krijgt een programma op maat (selectie van onderstaande onderdelen), gebaseerd op jouw ervaring/kennis én op jouw jobvisie:

- Inzicht in de commerciële en commercieel getinte beroepen
- De documentenflow
- Klantvriendelijke mondelinge communicatie
- Klantvriendelijke schriftelijke communicatie
- Communiceren in moeilijke situaties en klachtenbehandeling
- Frans en/of Engels
- Office 365 (Word, Excel, Powerpoint, Teams, OneNote, Planner, Sharepoint, ...)
- Kennismaking met bedrijfssoftware (Enterprise Resource Planning en Customer Relationship management)
- Digitale transformaties en digitaal netwerken
- Customer journey en experience
- Datageletterdheid in een salescontext
- Verkooptechnieken
- Vergadertechnieken
- Timemanagement, samenwerken, resultaatgericht werken, ...


**Hoelang duurt de opleiding?**

Je krijgt een traject op maat. De duurtijd is afhankelijk van de modules die bij jouw jobvisie, kennis en ervaring passen.
Neem je alle onderdelen door, dan ben je maximum 8 weken bezig.


Op dit traject kan een tewerkstelling volgen of een arbeidsmarktgerichte vervolgopleiding.

INTERESSE IN DEZE OPLEIDING
Heb je al een bemiddelaar bij VDAB? Bespreek jouw interesse in deze opleiding met jouw bemiddelaar. Als de opleiding past binnen jouw traject, vraagt jouw bemiddelaar de opleiding aan. Heb je geen bemiddelaar, maar wil je graag meer informatie? Schrijf je dan in via de knop onderaan deze pagina: `Vraag deze opleiding aan¿.

VERLOOP AANVRAAG
Na jouw inschrijving ontvang je per e-mail een informatiepakket waarin alle stappen van jouw opleidingsaanvraag worden uitgelegd. Zo weet je precies wat je kunt verwachten.
Vervolgens krijg je een uitnodiging voor een persoonlijk gesprek. Hierbij ontvang je een tweede infopakket met:
- Details over de job waarvoor je wordt opgeleid.
- Uitleg over het opleidingstraject.
- Enkele opdrachten ter voorbereiding.

Zorg ervoor dat je alles goed doorneemt en de opdrachten maakt, zodat je optimaal voorbereid bent op het gesprek.

OPLEIDINGSTRAJECT
De opleiding loopt van maandag tot vrijdag, van 8:30 tot 16:00 uur. Het traject is een combinatie van:
- Fysiek en digitaal leren.
- Begeleide momenten en zelfstandig leren.

Omdat een deel van de opleiding digitaal is, heb je een laptop met camera en microfoon nodig, evenals een stabiele internetverbinding. Heb je zelf geen geschikt toestel? VDAB kan je tijdens de duur van de opleiding een laptop ter beschikking stellen. Heb je thuis geen rustige werkplek? Dan ben je altijd welkom om in een VDAB-competentiecentrum te werken.

LOCATIE
De opleiding wordt georganiseerd door VDAB Roeselare. Het is mogelijk dat je jou op bepaalde momenten moet verplaatsen naar VDAB Brugge.
Je kan deze opleiding volgen als je

geen werk hebt en ingeschreven bent als (deeltijds) werkzoekende,
ingeschreven bent als tijdelijk werkloze,
in je opzegperiode zit, of
in de sociale economie werkt.
Als je deze opleiding aanvraagt, nodigen we je uit voor een gesprek om na te gaan of de opleiding past in je zoektocht naar werk. We houden rekening met je motivatie, bekijken of de opleiding haalbaar voor je is en meten eventueel je competenties.
Busdienst (stadsbus nr.80 of nr.81) afstappen halte Linde, dan moet je nog de Bollaardstraat afwandelen tot aan Wijnendalestraat (opleidingscentrum ligt op de hoek)
Met de eigen wagen verlaat je best de E403 (A17) via afrit 8 en volg dan de richting Beveren centrum, het opleidingscentrum ligt op ongeveer 500 meter voorbij de dorpskom (richting Bruggesteenweg).

Er kunnen ter plekke een maaltijd, soep of broodjes besteld worden. Dit gebeurt via de PC aan het onthaal (opgelet enkel online te betalen).