252 formations

NLP Coach

  • formation par NHA Afstandsonderwijs
  • En ligne

Opvoedcoach

  • formation par NHA Afstandsonderwijs
  • En ligne
Febelfin Academy

Preventie van terrorismefinanciering

  • par Febelfin Academy
En ligne
347

Deze opleiding heeft als doelstelling om:

  • het fenomeen “financiering van terrorisme” te kunnen omschrijven;
  • de actoren in de procedure van economische versus financiële sanctionering van financiering van terrorisme te leren situeren en benoemen, op nationaal, Europees en internationaal vlak;
  • de “financiering van terrorisme” op de “crime time line” te kunnen situeren;
  • de diverse fases van “financiering van terrorisme” te kunnen bespreken en vergelijken met de fases van “witwassen”;
  • de nationale en internationale regelgeving inzake de bestrijding van de financiering van terrorisme te leren kennen;
  • basiskennis te geven over de economische versus financiële sancties inzake de bestrijding van financiering van terrorisme;
  • de structuur van een terroristische organisatie te bespreken;
  • de bronnen van “financiering van terrorisme” te leren kennen;
  • de verschillende typologieën bij de detectie van “financiering van terrorisme” te leren omschrijven.

INHOUD

  • Inleiding
    • crime time line – situering van het onderwerp
    • nationale, Europese en internationale economische versus financiële sanctionering
  • Empirisch kader
    • nationale, Europese en internationale actoren bij de economische versus financiële sanctionering
    • nationale, Europese en internationale samenwerking bij de economische versus financiële sanctionering
    • diverse fases bij financiering van terrorisme versus witwassen
    • structuur van een terroristische organisatie
    • bevriezing van tegoeden (“freezing of assets”)
    • financiële stromen bij financiering van terrorisme
    • financiering van terrorisme als typologie voor witwassen
    • bronnen van financiering van terrorisme
  • Wettelijk kader
    • Nationaal
    • Europees
    • Internationaal
  • Synthese

 

PRAKTISCHE INFORMATIE

  • Duurtijd: 1/2 lesdag (3 lesuren)
  • Uren: 09:00 tot 12:30
  • Plaats: Deze opleiding zal online plaatsvinden.
  • Extra informatie: Hoe start je de webinar vlot op? Je ontvangt een login en een wachtwoord per e-mail om toegang te krijgen tot ons platform. In het platform vind je een link. Door op de geplande datum te klikken start de webinar via Webex.

Een ‘Live webinar’ volg je digitaal in groep. Het is ‘learning-apart-together’. Op een afgesproken tijdstip loggen docent en deelnemers in op een videoconference-tool, elk van op de eigen locatie en met de eigen computer. Via camera, microfoon en chatfunctie van deze tool is er mogelijkheid tot interactie en feedback, zowel van de deelnemers naar de docent toe als omgekeerd. Het lesmateriaal bestaat als basis uit een presentatie via het MyFA leerplatform, aangevuld met diversen zoals (digitale syllabus, presentatie, audiovisuele fragmenten, …).



Opleidingsmateriaal

  • PowerPoint-presentatie (slides);
  • Live Video.
  • Voor wie verder wil dan de basis
  • Geen reistijd wel live contact
  • Verdiep je kennis en verwerf erkende bijscholingsuren
  • Je tijdige aanwezigheid is vereist voor het webinar. Je bent best 10 minuten voor aanvang aanwezig.
  • Onvoorziene vertraging of een technisch probleem ? Contacteer ons dan via +32 (0)2 507 69 61.
  • Deelnemen aan het webinar doe je door in te loggen op het leerplatform en te klikken op de link van de opleiding.
  • Je hoeft daarbij de video conference tool niet te downloaden, je kan ook deelnemen via je internet-browser.
  • Nog niet eerder ingelogd op het leerplatform? Doe dit dan best al even vooraf.
  • We raden je aan het leermateriaal vooraf door te nemen en je vragen voor te bereiden.
  • Om bijscholingsuren toegekend te krijgen voor een live webinar, moet je gedurende de volledige duurtijd aanwezig zijn en actief deelnemen. Onze opleidingen zijn gebaseerd op interactie; deze kan mondeling zijn maar er kunnen je ook via chat of via poll vragen gesteld worden.
  • Je deelnameattest (bijscholing) wordt daags na de opleiding gepubliceerd op je MyFA profiel.
  • Febelfin Academy wenst je een fijne leerervaring.

En ligne € 347(TVA incluse) Plus d'informations

De opleiding kan gevolgd worden door iedere medewerker van een financiële instelling die uitgebreide kennis van  CFT wenst te verwerven.

Cette formation est éligible pour

KMO portefeuille (Flandres)