Ventilatieverslaggever
- formation par Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
- Malines
Lagers: 3 sessies
Tijdens deze drie sessies leert u alles over lagers, van montage tot demontage. U krijgt praktische oefeningen en specifieke aandachtspunten voor:
Daarnaast leert u:
Koppelingen: 3 sessies
In deze drie sessies richt u zich op koppelingen en alles wat erbij komt kijken:
Dit programma geeft u een uitgebreid overzicht van de belangrijkste technieken in onderhoudsmechanica, zodat u na afloop over alle benodigde vaardigheden beschikt om effectief met lagers en koppelingen te werken.
Deze opleiding is ideaal voor technici en onderhoudsmechaniekers (maintenance mechanics) in de industriële sector die zelfstandig moeten beslissen over onderhoud en herstellingen. Ook voor degenen die willen werken aan het optimaliseren van het onderhoud en de algemene werking van machines om frequente storingen en slijtage te verminderen. Onderhoudstechnici met basiskennis die hun expertise willen uitbreiden zullen ook veel baat hebben bij deze cursus.
Jurgen Cools, Jurgen Vanryssel