Essentials of Conflict Management
- formation par Management Centre Europe
- Bruxelles
Na deze opleiding zullen de deelnemers de gebruikelijke bijkomende waarborgen van de verzekering BA Motorrijtuigen kunnen uitleggen aan hun klanten en de formule kunnen aanbieden die het best past aan hun behoeften: rechtsbijstand, hulpverlening aan het voertuig en/of aan personen, verzekering van de bestuurder, cascoverzekering (omnium).
Deze opleiding bestaat uit een E-learning (afstandsstudie) en een klassikale sessie. De afstandsstudie, opgesteld onder de vorm van een syllabus (pdf), moet je voor de deelname aan de klassikale sessie doorlopen. In deze klassikale sessie staan praktijkvoorbeelden en oefeningen centraal.
INHOUD
Het voorwerp, de eventuele reglementering, de draagwijdte en de verzekeringsmodaliteiten van volgende bijkomende waarborgen:
PRAKTISCHE INFORMATIE
Een ‘Live webinar’ volg je digitaal in groep. Het is ‘learning-apart-together’. Op een afgesproken tijdstip loggen docent en deelnemers in op een videoconference-tool, elk van op de eigen locatie en met de eigen computer. Via camera, microfoon en chatfunctie van deze tool is er mogelijkheid tot interactie en feedback, zowel van de deelnemers naar de docent toe als omgekeerd. Het lesmateriaal bestaat als basis uit een presentatie via het MyFA leerplatform, aangevuld met diversen zoals (digitale syllabus, presentatie, audiovisuele fragmenten, …).
Type opleiding: Hybride
Tijdens onze hybride opleidingen bieden we een combinatie aan van interactieve zelfstudie en een praktijkgerichte sessie in groep. De zelfstudie bestaat uit een e-learningmodule met theorie, video en quizvragen. Tijdens het groepsmoment ligt de focus op het inoefenen van de materie en het werken met cases uit de praktijk.
Opleidingsmateriaal:
De opleiding kan gevolgd worden door verschillende doelgroepen: