Dierenartsassistent
- formation par NHA Afstandsonderwijs
- En ligne
Vaak kom je tijdens verzorging van voeten klanten tegen met ingegroeide nagels, al dan gecombineerd met likdoorns in de nagelwal. Na een goede voorbereiding van de nagelomgeving kan een tamponnage met het gepaste materiaal een wereld van verschil maken voor de cliënt. En wat als er een gedeelte van de nagel moet worden weggenomen tijdens de behandeling? Wat kan men doen bij een nagel die onnatuurlijk uitgroeit, zoals een stootnagel of een behandelde schimmelnagel? Hiervoor is de onychoplastie of nagelreparatietechniek een goede oplossing. Deze techniek is veelzijdig en kan bij veel nagelproblemen een uitkomst bieden. Tijdens deze cursus wordt met behulp van een goed uitgewerkte Powerpoint-presentatie een overzicht gegeven van bestaande tamponnage- en nagelreparatiematerialen en hun toepassingen. Tijdens een praktijksessie wordt de nagelreparatie met gel en acryl aangeleerd zodat je op een deskundige wijze nagelproblemen kan verhelpen.
Deze opleiding bestaat uit 2 sessies
Sessie 1: Theoretisch gedeelte
Sessie 2: Praktische toepassingen op GIPSTEENTJES
Tijdens de cursus is er ook ruimte om uitgebreid praktijkervaringen uit te wisselen en te bespreken met de mede-cursisten en de docent.
Het gebruikte beeldmateriaal en de praktische voorbeelden zorgen voor voldoende bagage om deze techniek als professionele voetverzorger in de praktijk toe te passen.
MEE TE BRENGEN NAAR DE LES:
SESSIE 1: Goesting, pen en papier
SESSIE 2: Verzorgingsmateriaal en instrumenten: handdoeken, tissues, watten, schaar, ..
Deze opleiding is toegankelijk voor iedereen die beroepshalve met voetverzorging bezig is of die een opleiding tot voetverzorgster volgt.