Des offres d'emploi sur mesure par e-mail
Envoyez-moi des emplois de 'Technique commercial / ingénieur commercial' - Limbourg
Envoyez-moi des emplois de 'Technique commercial / ingénieur commercial' - Limbourg
Vous pouvez retrouver vos jobs sauvegardés sur la page d'accueil ou dans Mon Jobat.
Een bedrijf met meer dan 50 jaar ervaring en dus een echte specialist in hydraulica & pneumatica met een wereldwijd netwerk met 399 filialen, waarvan 6 in België. Hun uitgebreid gamma bestaat uit meer dan 80 000 artikelen. Voor de vestiging van Hasselt zijn ze op zoek naar een technical & commercial officer met goede kennis Frans.
-Je bent het aanspreekpunt voor een grote Franstalige key account.
-Je verstrekt technische productinformatie aan klanten en collega's.
-Je verwerkt inkomende orders en organiseert de leveringsplanning.
-Je onderhoudt telefonische contacten van potentiële klanten alsook de bestaande klantenrelaties.
-Je stelt offertes op en volgt deze ook nauwlettend op.
-Je biedt commerciële ondersteuning van de buitendienstmedewerkers.
-Je beschikt over een bachelorsdiploma in een technische en/of commerciële richting of gelijkwaardig door relevante ervaring binnen de mechanische industrie.
-Je spreekt naast het Nederlands ook zeer goed Frans.
-Je hebt sterk technisch inzicht: kennis van hydraulica is een grote troef.
-Je hebt een vlotte kennis van MS Office, vooral Excel is heel belangrijk.
Je brutoloon is afhankelijk van je kennis en ervaring en schommelt tussen 3300 euro en 3700 euro bruto. Daarnaast geniet je nog van leuke extralegale voordelen zoals groeps- en hospitalisatieverzekering, eindejaarspremie, ecocheques, maaltijdcheques, fietsleaseplan, 6 ADV dagen, anciënniteitsverlof en benefits@work.
Zo zit het met je vakantieJe krijgt bovenop je wettelijke vakantiedagen ook nog 6 betaalde ADV dagen. Het verlof mag je vrij kiezen, in samenspraak met je collega's waar je nauw mee samenwerkt.