Offres d'emploi Marketing & communication »  Marketing »  Marketing digital - Limbourg :   13 jobs

Jobs par e-mail :

Désactivé
Activé

(praktijk)lectoren Digitale Marketing en/of Sales

  • Avantages extra-légaux
    • Assurance hospitalisation individuelle
    • Intervention dans les frais de deplacement
    • Indemnité kilométrique vélo

Senior Digital Marketeer

Sales & E-commerce coördinator (20-25u /week)

Digital Marketeer

Digital Marketeer

Allround Marketeer

Digital Marketeer

Marketing Manager

Online & Product Marketeer

Digital Growth Specialist

Des offres d'emploi sur mesure par e-mail

Envoyez-moi des emplois de 'Marketing digital' - Limbourg

Student marketing (bachelor/master)

  • Randstad Belgium
  • Hasselt
  • Job d'étudiant

Digital Performance Marketeer

  • PVS
  • Stevoort
  • Durée indéterminée

Student Marketing

  • ByteStream
  • Beringen
  • Job d'étudiant

Le job a été sauvegardé

Vous pouvez retrouver vos jobs sauvegardés sur la page d'accueil ou dans Mon Jobat.

Q jobs

Sales & E-commerce coördinator (20-25u /week)

  • Q jobs
  • Genk
  • En ligne depuis 1 jour sur Jobat.be
Intérim Temps plein
Als Sales & E-commerce coördinator zorg je ervoor dat zowel het platform als de klanten optimaal worden opgevolgd.In deze rol combineer je e-commerce management, online marketing en commerciële opvolging. Je werkt nauw samen met het internationale team.

Sales & E-commerce coördinator (20-25u /week)

Description de la fonction

Online marketingOpzetten, beheren en optimaliseren van online advertenties (Google Ads, social media, …)Analyseren van traffic, conversies en campagnesSignaleren van opportuniteiten en verbeterpuntenSales & klantopvolgingActief opvolgen van nieuwe inschrijvingen via de websiteContact opnemen met nieuwe klanten (telefonisch / mail / online meeting)Samen met de klant hun noden en verwachtingen in kaart brengenKlanten begeleiden in hun zoektocht naar de juiste merken en oplossingenFungeren als brug tussen klant, platform en intern teamE-commerce & platformbeheerDagelijks beheren en optimaliseren van het B2B e-commerce platformCoördineren van content, merken, acties en updatesMeedenken over e-commerce strategie en groeiDagelijks mee nieuwe producten te importeren en hiervoor de nodige visuals op te maken.

Profil

Ervaring of sterke affiniteit met e-commerce en B2BKennis van online advertising (Google Ads, social ads, e-mail, …)Een klantgerichte en commerciële mindset (geen harde sales, wél advies)Goede communicatieve vaardighedenZeer goede kennis van het Engels & Nederlands, zowel schriftelijk als mondelingEen zelfstandige, proactieve en georganiseerde werkstijl

Offre

Een deeltijdse functie (20–25 uur per week)Mogelijkheid tot vast dienstverband na een geslaagde inwerkperiode.Werken in een groeiend, internationaal B2B-verhaalVeel verantwoordelijkheid, autonomie en impactRegelmatige opvolggesprekken voor persoonlijke coaching en groei.Een stabiele, langdurige samenwerking in een gezond en groeiend bedrijf.

Lieu de travail

Genk 3600

Vous êtes à la recherche d'un emploi : Marketing digital à Limbourg?

Alors vous avez atterri au bon endroit, Jobat.be propose 13 emplois à Limbourg dans la catégorie "Marketing digital".

Vous trouverez la plupart des emplois dans les catégories "2260 Westerlo, 1000 Bruxelles" et "2250 Olen".