Des offres d'emploi sur mesure par e-mail
Envoyez-moi des emplois de 'Magasinier, préparateur de commandes, chargeur déchargeur' - Brabant flamand
Envoyez-moi des emplois de 'Magasinier, préparateur de commandes, chargeur déchargeur' - Brabant flamand
Vous pouvez retrouver vos jobs sauvegardés sur la page d'accueil ou dans Mon Jobat.
TPCE (Toyota Parts Centre Europe) is het Europees Distributiecentrum van Toyota. Het levert Toyota & Lexus– onderdelen aan Europese distributeurs. Verder belevert Toyota ook rechtstreeks aan garages/dealers in België, Luxemburg, Nederland, Duitsland en Noord – Frankrijk. In Diest worden de ingevoerde auto – onderdelen van Toyota en Lexus gestockeerd en worden de bestellingen voor de dealers en distributeurs klaargemaakt en verzonden. TPCE is een geautomatiseerd verdeelcentrum van auto – onderdelen.
Als orderpicker ben jij een essentiële schakel in de logistieke flow. Je zorgt ervoor dat alles op het juiste moment op de juiste plaats komt. Jouw taken:
Je start in één afdeling waar je alles volledig leert. Daarna krijg je de kans om door te groeien en nieuwe domeinen te ontdekken. Bij Toyota sta je nooit stil!
Wat verwachten we van jou als orderpicker?
Na positieve evaluaties kom je in aanmerking voor een contract van onbepaalde duur. Bij Toyota investeren we graag in talent dat met ons wil meegroeien.
Vroege: 05u50 – 14u00
Late: 13u50 – 22u00
Een hele dag achter een bureau zitten? Niets voor jou. Jij werkt graag actief en houdt van beweging. Perfect, want bij Toyota blijf je nooit stilzitten!
We willen dat jij en je collega’s elke dag veilig en gezond terug naar huis gaan. Je volgt onze veiligheidsrichtlijnen nauwgezet op.
Openbaar vervoer sluit jammer genoeg niet aan op onze werkuren. Carpoolen moedigen we sterk aan, maar we verwachten dat je ook zelfstandig tot op de site kan komen.
Ervaring of niet, iedereen ontvangt dezelfde, volwaardige, opleiding bij opstart. De eerste 3 dagen van je tewerkstelling zal je in een trainingsruimte ondergedompeld worden in de Toyota cultuur. Vanaf dag 4 zal je verder getraind worden op de werkvloer binnen je eigen afdeling.
Toyota biedt je een aantrekkelijk loonpakket aan:
Bij Toyota kies je voor stabiliteit én toekomst.
Als één van de grootste werkgevers in de regio (meer dan 1000 medewerkers) biedt Toyota je een veilige jobomgeving met doorgroeimogelijkheden. Uitzendkrachten maken al na 6 maanden kans op een vast contract. Twee keer per jaar worden vaste contracten toegekend.
Na 6 maanden tewerkstelling kan je genieten van een mooie korting bij aankoop van een nieuwe wagen.