Offres d'emploi Technique, ingénierie & production »  Ouvriers »  Concepteur de moules - Flandre occidentale :   4 jobs

Jobs par e-mail :

Désactivé
Activé

Procesoperator – Geavanceerde Installatie

cnc-operator | 3 ploegen | thermische behandelingen

Operator

  • Synergie
  • Waregem
  • Intérim option contrat fixe, Starter

Thermisch Spuiter

Des offres d'emploi sur mesure par e-mail

Envoyez-moi des emplois de 'Concepteur de moules' - Flandre occidentale

Le job a été sauvegardé

Vous pouvez retrouver vos jobs sauvegardés sur la page d'accueil ou dans Mon Jobat.

Operator

Intérim option contrat fixe Starter Temps plein

Operator

Description de la fonction

Ben je graag bezig en werk je graag met machines lees dan snel verder en wordt onze nieuwe operator aan de thermo oven.  Je komt terecht in een stabiele werkomgeving waarbij je de verantwoordelijkheid mag nemen over het volledige thermo - Proces. 

Als machine - operator sta je in voor het bedienen en instellen van de oven. Je volgt laadschema's, verplaatst de karren op een veilige manier en controleert op regelmatige basis het proces. 
Per houtsoort kies je het juiste programma zodat het proces vlot blijft draaien. 

Je volgt steeds het proces nauwgezet op en voert controles uit waar nodig. Wanneer er kleine storingen zijn werk je samen met het onderhoudsteam om samen tot een oplossing te komen. Als operator zorg je ook steeds voor een veilige en nette werkplek zodat iedereen vlot kan werken. 

Profil

  • Ervaring heftruck en bij voorkeur een geldig attest
  • Oog voor detail
  • veilig werken en procedures opvolgen
  • Ervaring in productie of kennis hout is mooi meegenomen

Offre

Voor de functie van machineoperator thermo mag je rekenen op een stabiele job binnen een groeiende onderneming.

  • Maaltijdcheques en ecocheques
  • Vast contract na een positieve interimperiode
  • Extra verlofdagen (6 ADV - dagen)
  • Jaarlijkse evaluatie- en groeigesprekken
  • Regelmatig leuke bedrijfsactiviteiten

Klaar om aan de slag te gaan als machineoperator thermo? We maken graag kennis! 

Lieu de travail

Waregem 8790
Type de fonction :
Lieu de travail
Exigences
Enseignement secondaire Expérience limitée (< 2 ans) Néerlandais

Vous êtes à la recherche d'un emploi : Concepteur de moules à Flandre occidentale?

Alors vous avez atterri au bon endroit, Jobat.be propose 4 emplois à Flandre occidentale dans la catégorie "Concepteur de moules".

Vous trouverez la plupart des emplois dans les catégories "3920 Lommel, 2370 Arendonk" et "2490 Balen".