Offres d'emploi Technique, ingénierie & production »  Ouvriers »  Opérateur alimentation - Anvers :   290 jobs

Jobs par e-mail :

Désactivé
Activé

Machine-Operator met doorgroeimogelijkheid tot Lijnverantwoorde

Procesoperator - Koffie makerij

Menger-productiemedewerker

Process Operator

Operator voeding vaste nacht

Proces Operator vast contract €17,92

Operator voeding vaste nacht

Operator

productiemedewerker 2 ploegen herselt

Procesoperator 2PL

Des offres d'emploi sur mesure par e-mail

Envoyez-moi des emplois de 'Opérateur alimentation' - Anvers

Allround productiemedewerker

Machine operator - vaste nacht

Proces Operator (2 ploegen)

Proces Operator (vaste nacht)

Operator grondstoffen (voeding)

Productieoperator vleeswaren

Productiearbeider

Productiemedewerker - 2 ploegen

€ 17,12 par heure

Handlanger keuken productie

Operator voeding twee ploegen

AUTOMATENVULLER

De € 2.000 à € 2.500 par mois

Operator voeding nachtploeg

Productieoperator

Technieker

Productiearbeider Vlees

Bereider warme sauzen

Operator grootproductie

Technisch Operator Grootproductie

Blending operator

  • Synergie
  • Hemiksem
  • Intérim option contrat fixe, Starter

Productiemedewerker cutterhal

Trier selon : pertinence - Date

Le job a été sauvegardé

Vous pouvez retrouver vos jobs sauvegardés sur la page d'accueil ou dans Mon Jobat.

Menger-productiemedewerker

Intérim Temps plein

Menger-productiemedewerker

Description de la fonction

Introductie

Onze klant, een gekende voedingsfirma in de regio van Malle, is op zoek naar versterking van hun team!

Bij hen kan je als productiemedewerker op de mengafdeling aan de slag, waarbij jij samen met de andere productiemedewerkers zal instaan voor het aanmaken en bereiden van de grondstoffen. 

Wie zoeken we?
  • Je hebt interesse in techniek maar ook in voeding
  • Heb je een technische opleiding of een opleiding in de voeding? Dit is zeker een pluspunt maar een eerste ervaring is ook altijd handig meegenomen!
  • Je werkt steeds nauwkeurig en net, als mengoperator sta je aan het begin van het productieproces en bepaal je mee de kwaliteit van het product. 
  • Je kan in een vaste nacht werken. 
Wat bieden wij je?
  • Onze klant is een stabiele en grote naam in de voedingswereld maar heeft écht wel een KMO-sfeer. 
  • Bij hen start je steeds met het oog op een langdurige samenwerking. Na een geslaagde uitzendperiode krijg je dan ook een contract van onbepaalde duur aangeboden. 
  • Je komt terecht in een echt en hecht team van operatoren, bij opstart krijg je dan ook alles aangeleerd door jouw 'meter/peter'. 
  • Bovendien krijg je een correcte verloning, zo start je aan 18,81 euro/uur + ploegenpremies + maaltijdcheques. En eenmaal vast in dienst krijg je ook nog eens extra  voordelen van onze klant aangeboden (Cafetariaplan, groepsverzekering,...)
Functieomschrijving

Wat moet je doen als menger?

  • Je shift start met de inspectie van de machines. Zijn deze netjes genoeg dan kan je starten met het mengen, anders dien je deze eerst even te reinigen.
  • Je verzamelt de grondstoffen volgens het recept
  • Je voegt de grondstoffen volgens de juiste stappen toe , dit kan manueel werk zijn waarbij je zakken van 25kg dient uit te gieten in de mixer. !
  • Je bent alert wanneer er een sein afgaat, je leert stap voor stap hoe je op het sein moet reageren.
  • Is er een storing? Dan tracht je zelf eerst even na te kijken hoe je dit kan oplossen, anders help je de technieker hierbij. 
  • Je zorgt steeds voor een nette werkplek

Lieu de travail

Malle 2390

Vous êtes à la recherche d'un emploi : Opérateur alimentation à Anvers?

Alors vous avez atterri au bon endroit, Jobat.be propose 290 emplois à Anvers dans la catégorie "Opérateur alimentation".

Vous trouverez la plupart des emplois dans les catégories "8800 Roulers, 2300 Turnhout" et "2250 Olen".