Des offres d'emploi sur mesure par e-mail
Envoyez-moi des emplois de 'Ouvriers'
Envoyez-moi des emplois de 'Ouvriers'
Vous pouvez retrouver vos jobs sauvegardés sur la page d'accueil ou dans Mon Jobat.
Als halfautomaatlasser maak je deel uit van een afdeling waar metalen onderdelen voor koeltorens worden geproduceerd.
Aan de laslijnen sta je in voor het aflassen van hoeken en het bevestigen van connectiestukken aan verschillende metalen panelen. Je werkt hierbij op basis van technische plannen en maakt gebruik van een halfautomaatlastoestel.
Er wordt voornamelijk gewerkt met gegalvaniseerd staal, maar ook inox en zwart staal komen aan bod.
Je werkt in een afwisselend ploegensysteem van vroege en late shifts.
Je bent gepassioneerd door laswerk en genoot hiervoor de nodige opleiding en/of ervaring.
Je hebt technisch inzicht en kan planlezen.
Een zelfstandige arbeidshouding is vanzelfsprekend voor jou.
Je werkt in een afwisselend 2 ploegensysteem (6u - 14u en 14u - 22u). Op vrijdag hebben we afwijkende uren
(6u - 13u en 13u - 20u), zodat het weekend vroeg kan beginnen.
Een takenpakket met veel variatie en uitdaging.
Een competitief loon, aangevuld met extra-legale voordelen (maaltijdcheques, fietsvergoeding, fietsleaseplan, pensioenplan,...)
Kom je van een vaste job met contract van onbepaalde duur? We zijn bereid je dezelfde zekerheid te bieden en je eveneens te laten starten met een vast contract.
Interesse in deze vacature of wens je meer info?
Contacteer AGO Technics!
Tel: Afficher le numéro
Mail: Afficher l'adresse e-mail
Spring je liever even binnen? Je bent steeds welkom: Martelarenstraat 50, 3200 Aarschot.
Via Technical Recruitment geven wij 100% dedication in de search naar jouw droomjob!
Overweeg jij een carrièreswitch, op zoek naar een nieuwe vaste job of klaar voor de start van je loopbaan?
Voorkeur om te werken op uitzendbasis of liever onmiddellijk vast in dienst? Just let us know, we make it work!