1534 courses

Mixology

  • course by SyntraPXL
  • Hasselt
SyntraPXL

MIG-MAG lasser

  • by SyntraPXL
Lommel and Genk
440

De opleiding MIG-MAG lasser start met enkele basistechnieken, vervat in een deeltraject assistent lastechniek.  Stap voor stap leert de cursist op een correcte wijze lasverbindingen te maken.  Veel praktijk... en dus veel oefening.  Er is aandacht voor de hand-oog coördinatie en het technisch inzicht, maar uiteraard komen veiligheid, materialenkennis en de correcte instelling van de lasinstallatie ook aan bod. Module na module wordt de moeilijkheidsgraad opgebouwd en evolueert de cursist naar een niveau M2.  Na het slagen voor de examens, ontvangt de cursist een getuigschrift MIG-MAG lasser.

Om te kunnen starten aan deze opleiding dien je geslaagd te zijn voor de 'basis lastechnieken'. Zie 'toelatingsvoorwaarden' voor verdere info. 

Programma MIG-MAG lasser, 104 uur:

  - MIG-MAG lassen basis
  - MIG-MAG lassen verdieping

 

De cursist voorziet zelf in de nodige persoonlijke beschermingsmiddelen, met name een lashelm of lasscherm, niet brandbare kledij, veiligheidsschoenen, lashandschoenen.  Bij de start van de eerste las zal de docent hierover meer informatie verschaffen.

 

Lommel € 440(Incl.VAT) More info
Genk € 440(Incl.VAT) More info

Certificates and accreditation

SyntraPXL

This course is eligible for

Opleidingscheques Vlaams opleidingsverlof (VOV)