Offres d'emploi Logistique, transport & achats »  Transport & distribution »  Magasinier, préparateur de commandes, chargeur déchargeur - Flandre orientale :   624 jobs

Jobs par e-mail :

Désactivé
Activé

Magazijnier

  • Accent
  • Gavere
  • Intérim option contrat fixe

magazijnier verzending - dag

koerman | dag

Allround orderpick - inpakker vleesindustrie

AGO Wetteren zoekt: Voicepicker - 2 ploegen - Oostakker

Magazijnier

Magazijnmedewerker

De € 16 à € 19 par heure

Magazijnier verzending

magazijnier

logistiek medewerker 2-ploegen

Des offres d'emploi sur mesure par e-mail

Envoyez-moi des emplois de 'Magasinier, préparateur de commandes, chargeur déchargeur' - Flandre orientale

Koerman in de chemische sector

Orderpickers - vaste nacht

Allround medewerker

  • Accent
  • Adegem
  • Intérim option contrat fixe

Orderpicker

  • Konvert nv
  • Audenarde
  • Intérim, Durée indéterminée

Magazijnier

  • Synergie
  • Kruisem
  • Intérim option contrat fixe, Starter

Orderpicker dagploeg

Magazijnier schrijnwerk

Kraanmachinist bandenkraan - BOUW

all-round logistiek medewerker

magazijnier - operator | regio ronse

logistiek medewerker - keuken - 2 ploegen

Magazijnier - FLEXI

  • Konvert nv
  • Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
  • Intérim

Polyvalent Magazijnier

Magazijnier

  • Vivaldis
  • Lokeren
  • Intérim option contrat fixe

magazijnmedewerker meubelwinkel sint-niklaas

orderpicker vaste late - €17,66 + ploegenpremie

orderpicker - temse - verse voeding en diepvriesproducten (16u-24u) - €17,66 + ploegenpremie's - optie vast

Orderpicker (2-ploegen) – Desteldonk

Magazijnmedewerker tijdelijk

Logistiek medewerker

Trier selon : pertinence - Date

Le job a été sauvegardé

Vous pouvez retrouver vos jobs sauvegardés sur la page d'accueil ou dans Mon Jobat.

Konvert nv

Orderpicker 2 ploegen

  • Konvert nv
  • Desteldonk
  • En ligne depuis 20 jours sur Jobat.be
Intérim Temps plein

Orderpicker 2 ploegen

Description de la fonction

Voor een grote logistieke klant van Konvert zoeken we een orderpicker in 2 ploegen, die bereid is te leren werken met de heftruck of reachtruck op termijn.

Het bedrijf heeft een Amerikaanse oorsprong en is gespecialiseerd in het maken van onder andere aandrijfriemen dat terug te vinden is in allerlei sectoren zoals de automobielsector.

In Desteldonk werken zij momenteel met 110 werknemers.

Wil je bij hen aan de slag gaan, maar heb je graag nog wat meer informatie met betrekking tot de verloning? Hier heb je alvast een samenvatting:

Werkuren:

Ze werken in een 2 ploegenregime: van maandag tot vrijdag van 5u50-14u afgewisseld met 13u50-22u00.

Door het feit dat je elke dag 10 minuten meer werkt, heb je op jaarbasis 5 dagen extra verlof (ADV).

Per shift heb je 40 minuten pauze, waarvan 30 minuten onbetaald en 10 minuten betaald.

Ben je bij ons op gesprek geweest en verliep dit positief? Dan kan je snel aan de slag!

Je start op met een weekcontract, waarbij je persoonlijke meter of peter jou alle kneepjes van het vak leert en jou wegwijs maakt in het bedrijf.

Vervolgens word je gedurende een periode van zes maanden geëvalueerd, zodat je steeds weet waar je staat en je de kans krijgt om zelf ook feedback te geven. Na een positieve eindevaluatie, ontvang je jouw vast contract!

Profil

  • Interesse om te werken als magazijnier/orderpicker
  • Gemotiveerde houding
  • Je begrijpt en je spreekt de Nederlandse 
  • Je kan werken in twee ploegen 
  • Je kan je zelfstandig OF met de maxmobiel vanaf Gent-Dampoort verplaatsen 

Offre

Het loonpakket:

Als interim medewerker start je aan een uurloon van €16,2420

Indien je in 2 ploegen werkt, ontvang je ook een ploegenpremie van 7.5%.

Hierdoor krijg je in totaal €17,4602

Daarnaast ontvang je ook €7,8 maaltijdcheques per gewerkte dag

Daarnaast ontvang je ook:

  • maaltijdcheques van 7,8 euro per gewerkte dag;
  • een CAO90 bonus van maximaal 367.5 euro per kwartaal (minimum 6 weken & een volledige kwartaalperiode in dienst)

Verder zijn er ook allerlei voordelen zoals: consumptiecheques Afficher le numéro), eindejaarscadeau, geboortegeschenk, ...

Eens je vast in dienst gaat, stijgt jouw loon verder, bouw je anciënniteitspremies op en krijg je nog extralegale voordelen zoals een hospitalisatieverzekering en een groepsverzekering.

Bovendien is het steeds mogelijk om, op vraag van het bedrijf en op vrijwillige basis, overuren te presteren die onmiddellijk worden vergoed aan 150%.

We hebben GEEN collectieve sluiting: naast je wettelijk verlof heb je ook vijf extra recup-dagen.

Tot slot biedt het bedrijf ook opleiding aan om te leren rijden met heftruck en reachtruck.

Lieu de travail

Desteldonk 9042

Vous êtes à la recherche d'un emploi : Magasinier, préparateur de commandes, chargeur déchargeur à Flandre orientale?

Alors vous avez atterri au bon endroit, Jobat.be propose 624 emplois à Flandre orientale dans la catégorie "Magasinier, préparateur de commandes, chargeur déchargeur".

Vous trouverez la plupart des emplois dans les catégories "8790 Waregem, 8800 Roulers" et "3920 Lommel".