Voor een duurzame producent voor retailers over de hele wereld zijn wij op zoek naar een magazijnier in 2-ploegen.
Inpakoperator 2-ploegen
Description de la fonction
Laden en lossen van camionsOrderpickingVerpakkingsmaterialen aanbrengenWerken in 2 ploegen en flexibel om in 3 ploegen te werken of vaste nachtAllround magazijntaken
Profil
Heb je ervaring in een magazijnomgeving?Kun je werken met een heftruck, reachtruck of elektrische transpallet?Ben je bereid om in 2 ploegen of in vaste nacht te werken?
Offre
-
Chèques-repas
-
Assurance hospitalisation individuelle
Competitief salarispakket, aantrekkelijke arbeidsvoorwaardenExtra zoete voordelenMaaltijdcheques Mogelijkheid tot fietsleasing Aangename werkomgevingJe krijgt de ruimte om je talenten te ontwikkelen en zelf initiatieven te nemenLeuk en aangenaam team die je verwelkomen!Ruik jij de ideale job? Solliciteer vandaag nog, en wie weet maak je kans!