Des offres d'emploi sur mesure par e-mail
Envoyez-moi des emplois de 'Chef de projet, responsable technique' - Flandre orientale
Envoyez-moi des emplois de 'Chef de projet, responsable technique' - Flandre orientale
Vous pouvez retrouver vos jobs sauvegardés sur la page d'accueil ou dans Mon Jobat.
Créez votre profil Jobat et nous vous redirigerons immédiatement vers le site web où vous pourrez postuler.
Pralin’art NV en A&A Chocolaterie NV te Lokeren zijn dochterbedrijven van Hamlet NV te Vrasene. Deze chocoladebedrijven zijn gespecialiseerd in pralines en holfiguren voor Internationale Retailketens. Al meer dan 25 jaar hebben we een sterke reputatie binnen deze sector, zowel voor speciale seizoensassortimenten als voor assortimenten die het hele jaar door verkocht worden.
Om ons team in Lokeren te versterken, zijn wij op zoek naar een Inpak-operator (m/v) met een boontje voor voeding / chocolade.
Wat je bij ons gaat doen:
Instellen en besturen van een geautomatiseerde inpaklijn volgens de vooropgestelde planning
Bewaken van parameters (snelheid, temperatuur,...) en bijsturen van afwijkingen
Als er storingen van de lijn zijn, los je deze op een correcte manier op en handel je de registratie juist af.
Je staat de technische dienst bij als er zich ombouwen voordoen
Een contract van onbepaalde duur
Een aantrekkelijk loon, aangevuld met leuke extra’s (maaltijdcheques, groepsverzekering, 13e maand, …)
Je komt terecht in een eigentijdse werkomgeving die voorzien is van de nieuwste tools, zodat jij het beste uit jezelf kunt halen
12 ADV dagen bovenop het wettelijke verlof van 20 dagen
Naast een warm welkom, voorzien we ook een uitstekende begeleiding tijdens jouw inwerkperiode. We zorgen ervoor dat je vanaf dag één optimaal wordt ondersteund en begeleid.
Als onderdeel van ons familiebedrijf kom je terecht in een warme en persoonlijke werkomgeving.
Je komt terecht in een enthousiast en gedreven team, waar werkplezier heel belangrijk is.
Je bent een technisch talent met een proactieve en oplossingsgerichte ingesteldheid
Je hebt uitstekende communicatievaardigheden
Je hebt een vlotte kennis van de Nederlandse taal
Je deinst er niet voor terug om met strikte kwaliteits- en voedselveiligheidsnormen te werken
Je bent flexibel naar werktijden toe (je bent bereid om in 2 ploegen te werken)