1227 formations: Technique, ingénierie & production

Changemanagement

  • formation par Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
  • Louvain, Anvers & Port d'Anvers

AutoCAD

  • formation par Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
  • Anvers & Port d'Anvers, Geel, Louvain, Malines

VCA - Basis

  • formation par Syntra Antwerpen & Vlaams-Brabant
  • Louvain, Anvers & Port d'Anvers, Malines, Geel, Bruxelles
Syntra Brussel

Herhalingssessie voor je herkansing examen van EPB-adviseur Brussels Hoofdstedelijk Gewest

  • par Syntra Brussel

Een opfrissessie om je herexamen extra voor te bereiden en te ondersteunen

Wens je voor je herexamen nog alle belangrijke topics van de opleiding EPB-adviseur Brussels Hoofdstedelijk Gewest even extra op te frissen?

Dan kan je je hier inschrijven voor de herhalingssessie van 4 uren op 9 november 2021 van 8:30 tot 12:30 uur, waarbij de volgende topics worden overlopen:

  • EPB-reglementering voor werkzaamheden;
  • technieken om minder te verbruiken:
    • winst/verlies
    • thermische isolatie
    • ventilatie
    • bescherming tegen oververhitting
    • warmteproductie
    • verlichting;
  • software en EPB-formulieren

Voorzie je eigen laptop en notities/cursusmateriaal van je gevolgde opleiding EPB-adviseur Brussels Hoofdstedelijk Gewest.

Om 12:30 uur heb je even de tijd om te lunchen vooraleer je herexamen om 13:30 uur van start gaat. Er wordt voor jou een broodjeslunch voorzien.


  • Je volgde reeds de opleiding EPB-adviseur Brussels Hoofdstedelijk Gewest en was niet geslaagd voor het examen.
  • En ter extra voorbereiding en ondersteuning van je herexamen wil je een opfrissingssessie van 4 uren volgen.