NMBS-Groep
Infrabel is een dynamisch overheidsbedrijf dat actief bijdraagt aan een duurzame mobiliteit ten dienste van de sociale en economische ontwikkeling in België. Als infrastructuurbeheerder van het Belgische spoornet heeft het als opdracht een competitieve en aan de huidige en toekomstige behoeften aangepaste infrastructuur ter beschikking te stellen van de spoorwegondernemingen. Stiptheid en veiligheid staan hierbij centraal.
De dienst Communicatie is momenteel op zoek naar een Medewerker Buurtbewonerscommunicatie.
Je wordt tewerkgesteld vlak naast het station van Brussel-Zuid.
Projectleider buurtbewonerscommunicatie - Infrabel (M/V)
Functieomschrijving
Je verstrekt snel relevante informatie aan iedereen (bewoners, overheden ...) die betrokken is bij projecten en/of werven van Infrabel. Je werkt in overeenstemming met het beleid en de doelstellingen van de cel Resident Affairs en ontwikkelt en onderhoudt een netwerk van interne contacten.
Belangrijkste taken
De taakverdeling gebeurt in overleg met de teamleader. De functie omvat verschillende communicatieactiviteiten en -kanalen:
• Behandelen van vragen/klachten van bewoners die binnenkomen per telefoon, brief of e-mail: vragen analyseren, opzoeken en valideren van informatie, definitieve antwoorden formuleren voor de bewoners
• Infoberichten: analyseren van aanvragen voor folders, opstellen en goedkeuren van teksten en drukproeven, de verspreiding coördineren (via externe partners)
• Website: updaten van de rubriek Info Buurtbewoners op onze website
• Goede contacten onderhouden met interne (ingenieurs, andere diensten van Infrabel, andere cellen van de dienst C&PA) en externe partners (evaluatie van de prestaties, eventueel opstellen van raamovereenkomsten) van de cel Info Buurtbewoners.
• Het budget van de cel opvolgen in SAP
Profiel
Ervaring
• Je hebt minstens 2 jaar ervaring in communicatie
Talenkennis
• Je hebt een zeer goede schriftelijke en mondelinge kennis van het Nederlands en het Frans
Informaticakennis
• Je kunt goed overweg met Microsoft Office, Internet Explorer en SAP
• Kennis van MAVIM (documentbeheer) is een pluspunt
Gedragscompetenties
• Je bent klantgericht en geeft blijk van een flinke dosis inlevingsvermogen
• Je gaat nauwgezet te werk
• Je hebt een goed analyse- en synthesevermogen
• Je bent een geboren onderhandelaar en bent contactvaardig met zin voor diplomatie
• Je hebt een vlotte pen en bent ook mondeling sterk
• Je blijft discreet over de behandelde informatie (vertrouwelijkheid)
• Je bent dynamisch en proactief
• Je bent flexibel ingesteld (werkuren, jobinhoud…) en hebt er geen probleem mee om ook na de werkuren telefoons te beantwoorden (wachtsysteem)
Aanbod
Wij bieden je
• Een contractuele betrekking in de boeiende wereld van de communicatie.
• Een interessante functie in een dynamisch team.
• Verantwoordelijkheden als projectleider.
• Een professionele omgeving met een ruime waaier aan opleidingsmogelijkheden.
• Een aantrekkelijk salaris en extralegale voordelen