Colruyt Groep
DreamLand (www.dreamland.be) is een belangrijke formule van de Groep Colruyt. Met 35 Belgische winkels, 2 winkels in Frankrijk en 900 medewerkers is DreamLand marktleider in zijn segment.
DreamLand is een winkel boordevol kinderplezier. Het hele jaar door ontdek je er een ruim aanbod speelgoed, schoolgerief en baby-, multimedia- en geschenkartikelen. Bovendien verandert het aanbod heel regelmatig doorheen het jaar in functie van alle belangrijke kinder- en familiemomenten. Denk maar aan carnaval, Pasen, zomervakantie, terug naar school, Halloween, Sinterklaas en Kerstmis.
Kandidaat-zaakverantwoordelijke regio Halle-Vilvoorde
Functieomschrijving
Als kandidaat-zaakverantwoordelijke krijg je de kans om na een grondige opleiding (minimum 1 jaar) door te groeien naar de functie van zaakverantwoordelijke in een DreamLand-filiaal. Deze opleiding verloopt in verschillende fasen. Je start aan de basis, wat betekent dat je als bediende-verkoper de basistaken in de winkel opneemt. In deze fase bouw je klantencontacten en je klantenkennis uit. Vervolgens doorloop je de verschillende afdelingen in de winkel, van speelgoed over multimedia en baby tot seizoensartikelen. Zo krijg je op termijn een degelijke productkennis en een overzicht van het winkelgebeuren. De bedoeling is dat je na verloop van tijd een van deze afdelingen gaat beheren als verantwoordelijke. Geleidelijk aan leer je het takenpakket van de zaakverantwoordelijke in detail. Zo word je opgeleid in o.a. het maken van uurroosters voor het hele verkoopteam, het opvolgen van het zakencijfer, begeleiding en coaching van het personeel, enzovoort. Heb je dit alles goed onder de knie, dan kan je de stap naar de job van zaakverantwoordelijke wagen. Je staat vanaf dat moment in voor het volledige beheer van een DreamLand-winkel. Intussen blijf je nog steeds actief betrokken bij het praktische winkelgebeuren. Een goede fysieke conditie is en blijft dus onontbeerlijk. Een ideale startfunctie om op middellange termijn door te groeien naar een commerciële kaderfunctie.
Profiel
- je hebt minstens een bachelordiploma of gelijkwaardige ervaring
- je bent bereid tot avond- en zaterdagwerk
- je bent commercieel en klantvriendelijk ingesteld
- je bent een sterk organisatorisch talent
- je hebt leidinggevende capaciteiten
- je hebt een goede fysieke conditie
- je houdt van een no-nonsense aanpak
- je bent kindvriendelijk ingesteld
- je hebt sterke communicatieve vaardigheden
- je bent goed 2-talig (N/F)
Aanbod
- een job met grote zelfstandigheid en verantwoordelijkheid
- ontplooiingskansen
- een dynamische en stimulerende omgeving
- een grondige opleiding
- een boeiende job met veel afwisseling
- een stabiele werkomgeving