Start People HR
Start People zet iedereen in beweging. Door dagelijks meer dan 10.000 uitzendmedewerkers aan het werk te zetten, zorgen we ervoor dat ook werkgevers vooruitgaan. Die drive heeft van ons de nummer 2 in de Belgische uitzendmarkt gemaakt, met meer dan 100 kantoren verspreid in heel het land.
Als Start People-collega sta je dus nooit stil. En dat voelt goed. Je wordt immers voortdurend gestimuleerd om je potentieel ten volle te ontwikkelen. Je staat niet aan de zijlijn, maar werkt actief mee aan steeds betere oplossingen. Door je snelle service zorg je ervoor dat Start People zijn sector steeds voor is. Dat alles in een respectvolle, open en enthousiaste werkomgeving. En reken maar dat we ook onze funfactor niet uit het oog verliezen!
Coödinator subsidies opleidingen (m/v)
Functieomschrijving
v Specialist gesubsidieerde opleidingsactiviteiten
v Mobiel en dynamisch
v Tweetalig en communicatief
Is deze checklist jou op het lijf geschreven?
Dan ben jij misschien onze nieuwe Start People-collega!
Snuffel je graag in wetgeving en subsidies? Mooi, want we zoeken een gedreven collega die voor het ganse kantorennetwerk van Start People subsidieprojecten opzet en coördineert! Jij beantwoordt alle vragen en geeft informatie rond subsidiëring van opleidingen. Je pluist uit waar aanbestedingen lopen en hoe je eraan kan deelnemen.
Contacten leggen is je tweede natuur waardoor je een efficiënt en bruikbaar netwerk uitbouwt, op nationaal niveau met Openbare instellingen zoals VDAB, Forem, Overheid, etc. Zo krijg je stevige lange termijn relaties.
Blijft het daarbij? No way! Je radar staat nooit af terwijl je de markt scant, ben je steeds op zoek naar nieuwe klanten. Maar ook je collega’s stuw je continu voort en ondersteun je. Je procesmatige aanpak heeft als resultaat dat je je projecten opvolgt, bijstuurt en evalueert.
Profiel
Heb jij een zesde zintuig voor het vinden van de juiste subsidies? Dan kun je vast terugkijken op minstens vijf jaar professionele ervaring, die je inzicht hebben gegeven in deze materie. Behaalde je minimum een bachelordiploma of ben je een gelijkwaardige kandidaat dankzij de ervaring? Dat komt goed uit, zeker in combinatie met je tweetaligheid (Nederlands/Frans). Als je dan ook nog de kennis van de Engelse taal hebt, is dit een pluspunt.
Targets stuwen je naar ongekende hoogten. Je laat je zicht niet vertroebelen door onverwachte situaties, maar lost elk probleem planmatig op. Je bent een stressbestendige, georganiseerde en communicatieve teamspeler die zich niet uit haar/zijn lood laat slaan.
En ook mobiliteit is heel essentieel vermits je nauw samenwerkt met al onze kantoren in België.
Aanbod
Start People is de ‘place to be’ voor proactieve doeners. We verwachten dat je ervoor gaat. En daar krijg je heel wat voor terug. Want Start People kiest voor een partnership op lange termijn. We investeren dan ook volop in je ontwikkeling. Bovendien kom je tal van loopbaankansen tegen - aan jou om ze te grijpen.
Een grijze boel wordt het bij ons nooit: plezier en professionaliteit gaan hand in hand. Zo deel je dezelfde positieve vibe met al even enthousiaste collega’s. Je kunt rekenen op een aantrekkelijk loonpakket, met als kers op de taart veel extralegale voordelen die je aangenaam zullen verrassen. Dat alles in een solide, groeiend bedrijf met 500 medewerkers.